Youtube Videoları indirmek için Ücretsiz 3 Basit Yol 2018

 Youtube Videoları indirmek için Ücretsiz 3 Basit Yol 2018
Okunuyor Youtube Videoları indirmek için Ücretsiz 3 Basit Yol 2018

Bu nasıl yapılır makalemizde Youtube Videoları indirmek konusunda yardımcı olacağım .Öncelikle Daha düşük kaliteli videolar için bunu yapmak üzere Convert2MP3 adlı bir çevrimiçi hizmet kullanabilir veya 4K çözünürlüğe kadar HD videoları indirmek için 4K Video Downloader adlı bir program kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, VLC Media Player’ın YouTube videolarını bilgisayarınızda bir dosyaya akıtması ve 1080p’ye varan videolarla sonuçlanması da mümkündür. Buradaki yöntemler bilgisayarlarla ilgili olsa da, YouTube videolarını bir akıllı telefona da indirebilirsiniz. YouTube videolarını indirirken yasa dışı olmadığını, Google’ın hizmet şartlarına aykırı olduğunu unutmayın. ek olarak, telif hakkıyla korunan içeriğin (ör., müzik videoları) indirilmesi yasa dışıdır.

Youtube Videoları indirmek için 1. Yol

Basit Çevrimiçi Siteleri Kullanabilirsiniz.

Şuan reklam yapmak istemem ancak google online youtube video indir yazarsanız bir çok sitede sadece link yapıştırmanız yeterli olacaktır 🙂

[ads1]

Youtube Videoları indirmek için 2. Yol

Basit İndirme yazılımları Kullanabilirsiniz

Ben İnternet Download Manejer kullanıyorum. Sizede bunu tavsiye ediyorum bilgisayarınıza indirmeden önce full sürümünü indirdiğinize emin olun 🙂 bunun dışında makelemizin açıklama kısmında bahsettimiz programlarıda kullanabilirsiniz.

Youtube Videoları indirmek için 3. Yol

Basit İndirme ekllentileri Kullanabilirsiniz

Bu yolda çok basit , google chrome kullanıcıları için chrome video indirme eklentisi yazarsanız google bir çok eklenti bulunmaktadır siz bu eklentileri indirip kurduğunuz vakit ise video sitelerine ve youtube girdiğiniz zaman videoların üstünde indir sekmesi çıkmaktadır.Umarım makale birazda olsa yardımcı olmuştur. Hala indiremeyenler varsa yoruma yazabilir başka pratik yollarda arayabiliriz !

Ekstra olaraktan yazılımcılara yönelik bir blog  olduğu için şunuda eklemeden edemiyeceğim , kendi youtube video indiricinizi yapabilirsiniz ! evet google c# youtube downloader yazdığınız zaman
https://www.codeproject.com/script/Articles/ArticleVersion.aspx?aid=323771&av=737238
https://stackoverflow.com/questions/1083164/downloading-video-from-youtube
[ads1]

https://github.com/flagbug/YoutubeExtractor

Bununla ilgili bolca makale ve örnek bulacaksınız 🙂

 

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.