Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu || Abone Kasmak Artık Çok Kolay

 Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu || Abone Kasmak Artık Çok Kolay
Okunuyor Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu || Abone Kasmak Artık Çok Kolay

Merhaba arkadaşlar bugün Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu ‘ndan bahsedeceğim.Hilesiz organik şekilde abonelerinizi nasıl arttırabileceğiniz hakkında en iyi 11 yöntem sizlerle

Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu

 

1. Hack yapmayı bırakın. Tanıtım yapmaya başla.

Youtube abone kasmak değince kısa yoldan buna ulaşmak isteyenler ve bunun yolunu yordamını bilmeyenler hemen bununla alakalı hile , karşılıklı abone , yada organik olmayan abone paketleri almak gibi saçma salak işlere girebiliyor. Bunlar tamamen yanlış inanın google yapay zekası botları ve insanları ayırabiliyor ..Peki bu yöntemler olmadan nasıl aboneleri arttıracağız ?

Bu yazı için yaptığım araştırma sırasında, itiraf etmeliyim – manşeti beni bağladı. JustKyptic’e göre, birkaç saniyeliğine binlerce ücretsiz YouTube abonesi kazandıran bir YouTube aksaklığı keşfetti.

İzlemek zorundaydım.

Videoyu izlerseniz JustKryptic’in YouTube hackini öğreneceksiniz.

Gösterdiği gibi, geliştirici araçlarınızı Google Chrome’da açabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, “görüntüle”> “geliştirici”> “kaynağı görüntüle” yi tıklamak, herhangi bir web sayfasının HTML kaynak kodunu gösterir.

 

ext, Mr. JustKryptic “YouTube abone sayısı” düğmesine tıklar. El bileğinin bir hareketiyle, YouTube abonelerini 500’den 1000’e değiştirir. YouTube hesabınızı yasaklayabileceğinden, bunu değiştirmeye karşı uyarır.

Hatayı görebildiğine eminim?

JustKryptic sadece kaynak kodunu kendi Chrome tarayıcısında düzenliyor. Sadece YouTube abone sayısının arttığını görebilir. Bu, YouTube’da yapılan gerçek bir değişiklik değil, yalnızca kendi kişisel tarayıcısındadır.

Videonun sonunda, bunun bir şaka olduğunu kabul ediyor.

Bu YouTube hack videolarının beşini daha izledim. Ve çoğu aynı formatı takip etti: onlar bir şakaydı.

Dolayısıyla, YouTube kesmek için arama yapıyorsanız, büyük olasılıkla zaman harcıyorsunuz demektir. Ama hala abonelere ihtiyacın var.

Yeni veya bilinmeyen bir YouTube kanalınız varsa, bir çeşit çekiş kazanmanız gerekir. YouTube’un algoritmasının ilgisi olmadan, videolarınız arama sonuçlarında görünmez veya önerilen listelerde görünmez.

Peki organik topu nasıl yuvarlayabilirsin? Bu soruyu indie-band Walk Off The Earth’ün kurucu üyesi Gianni “Luminati” Nicassio’ya sordum. Gianni, YouTube’u bilinmeyen grubunu küresel bir harekete geçirerek YouTube’dan 634 milyondan fazla organik görüntü elde etti.

Yeni YouTube kanalları için tavsiyesi mi? Tanıtım konusunda acımasız olun. Gianni, “Başlıyorsanız, işten uzaklaşmayın,” diyor. “İlgi çekici içerik oluşturmak, sürecin sadece yarısıdır. Acımasız olmalı, teşvik etmeli, teşvik etmelisiniz. ”

“Facebook arkadaşlarınızla başlayın ve utanmadan (ama yine de bir sınıfla) videonuzu paylaşmalarını isteyin. Ardından, kitlenizin nerede asılı olduğunu bulun ve bu siteleri hedeflemeye başlayın. İçeriğinizle alakalı ve videonuzu paylaşan bloglara gidin. Ya da ilgili videonun yorum bölümlerine cevap verin. ”

Göreviniz: YouTube kısayollarını aramak için zaman kaybetmeyi bırakın. Bunun yerine, YouTube kanalınızı tanıtmak için bir plan oluşturun. Manuel görevlerle başla. Ve biraz çekişiniz olduğunda, ücretsiz YouTube aboneleri ve organik trafik görünmeye başlayacaktır.

2. 1 × 4 içerik programını takip edin

Sıfırdan sonra bir YouTube’u nasıl kuracağımı öğrenmek istedim, bu yüzden popüler YouTube kanalı “The Recording Revolution” un kurucusu Graham Cochrane ile röportaj yaptım. Cochrane işsizlerden ses mühendisliği ipuçları etrafında 7 haneli bir iş kurmaya gitti. YouTube, onun için önemli bir dağıtım kanalı oldu.

Cochrane, yayınlama sıklığının anahtar olduğunu söylüyor.

“YouTube ile yapabileceğiniz en iyi şey (veya bu konuyla ilgili herhangi bir içerik oluşturma) çok fazla içerik oluşturmak ve tutarlı bir şekilde yapmaktır. Yedi yıldır bir haftada en az bir video yaptım. ”

Bu sıklık, aboneleri (YouTube için başka bir önemli metrik) tutmanıza ve yeni ücretsiz YouTube abonelerini çekmenize yardımcı olur.

“İnsanlar içeriğinizi beklemeye geliyor. Favori TV programınız gibi güvenilir bir ritim yaratırsınız. Biliyorsun, her hafta geliyor. Ayrıca, daha fazla içerik oluşturduğunuzda, kullanıcıların sizi İnternet’te bulduğu yer sayısını artırırsınız. Markanızı bir veya iki YouTube araması için görmek yerine, arama sonuçlarında tekrar tekrar görünmeye başlarsınız. ”

Çalıştığı basit bir formül şudur: 1 × 4. Her ay dört YouTube videosu yayınlayın. Bu her hafta bir videoya ayrılıyor. Hatırlanması kolay bir sayıdır. Yakında yeni YouTube abonelerinin göz attığını göreceksiniz.

Göreviniz: Bir yayın programına katılın. Kolay bir formül: Her hafta toplam dört YouTube videosu.

[ads1]

3. Konuşmayı kes. Yapmaya başla.

YouTube, aşağıdakileri açıkça belirtmektedir: “daha ​​yüksek izlenme süresine sahip kanalların ve videoların, arama sonuçlarında ve önerilerde artış göstermesi daha olasıdır.”

İzlenme süresini nasıl artırabilirsin? Online çok sayıda ipucu ve püf noktası var. Ama en önemli ilke şudur: izleyicinizin zamanına değer.

Gianni Nicassio’ya (daha önce bahsettiğim viral usta) göre, hemen değer vermeniz gerekiyor. “Videonuzun ilk sekiz saniyesinin en önemli olduğunu öğrendik. Bu değerli saniyelerde tıklama oranı da şaşırtıcı. Müzik videoları yapıyorsanız hemen müzik çalmaya başlayın. Bir şey öğretiyor veya bir ürünü açıklıyorsanız, bilgi vermeye başlayın. ”

Nicassio, doğrudan içeriğe geçmenizi ve ürünlerinizi en sonunda tanıtmanızı önerir. “İnsanlara günün hakkında bahsetmeyin, yaptığınız veya şarkıyı satın alabileceğiniz diğer videolar hakkında konuşmayın. Sadece şarkıyı çalın ve şarkıdan ya da açıklamadan sonra onlara ek bilgi verin. ”

Göreviniz: Girişinizi kısaltın. Gösterişli intro ve tema müziğini atla. Her video kancası izleyicisinin ilk sekiz saniyesinin olduğundan emin olun.

4. Arama yapanları oynatma listelerine sahip abonelere dönüştürün
İlk kez bir görüntüleyici elde etmek için çok çalışıyorsunuz. İzleyicinin alakalı bir anahtar kelime araması, videonuzun YouTube’un sonuçlarında görünmesi ve sonucunu tıklaması gerekir. Bu sıradan görüntüleyenleri abonelere dönüştürmek için YouTube oynatma listelerini kullanın. Bu, içerik tüketimini artırır, aboneleri korur ve izlenme süresini artırır.

Çeşitli oynatma listeleri oluşturmak yerine, izlemeleri gereken yeni kullanıcılar için bir içerik parçası oluşturun. Başka bir deyişle, izleyicilerinizi bir grup olarak ele alıp, kitlenizi içeriklerinizde hareket edecek kullanıcı gruplarına göre segmentlere ayırın.

Üç tür kohort için çalma listeleri oluşturun:

Yeni görüntüleyenler – Yeni görüntüleyenlerin önce hangi içeriği izlemesi gerekir? Söylediğiniz bir YouTube oynatma listesi oluşturmanızı öneririz. “Bu YouTube kanalında yeni misiniz? İlk önce bunları izleyin. ”Bu oynatma listesinin, izleyiciyi kanalınıza tanıtması ve bunları bir arama yapandan aboneye dönüştürecek en iyi, en komik veya en yararlı videolarınızı sunması gerekir.
Görev odaklı görüntüleyenler – Eğitim içeriği sunuyorsanız, kitlenizin büyük bir kısmı belirli sorunları çözmeye çalışacaktır. Bu belirli bir beceriyi öğrenmek veya bir sorunu çözmek olabilir. Örneğin Cochrane (yukarıda alıntılanan YouTube uzmanı), kitlesinin farklı müzik görevlerini tamamlamasına yardımcı olan belirli oynatma listelerine sahiptir. Bu oynatma listeleri, içerik tüketimini artırmanın yanı sıra, insanlara bir sorunla karşılaştıklarında daha sonra bakmak için kanalınızın iyi bir yer olduğunu hatırlatır. Cochrane’in çalma listelerini aşağıda veya buraya tıklayarak görebilirsiniz.

[ads1]

Konu odaklı görüntüleyenler – Belirli bir konuyu kapsamlı olarak kapsayan oynatma listeleri oluşturarak, en kârlı görüntüleyen türlerinden birini çekersiniz: içerik ağları. Bu görüntüleyenler belirli bir konudaki video koleksiyonlarını arıyorlar ve oynatma listeleriniz aracılığıyla yöntemsel olarak çalışmalarını sürdürecek. Bunun iyi bir örneği Google Analytics’in YouTube kanalından geliyor. “TV ilişkilendirmesi”, “Google Veri Stüdyosu” nda bir video koleksiyonu izleyebilir veya “Google Etiket Yöneticisi” nin temellerini öğrenebilirsiniz.

free YouTube subscribers

YouTube’da bir oynatma listesi oluşturmak çok kolaydır.

Oynatma listesinde istediğiniz bir videoyla başlayın
Videonun altındaki ekle’ye tıklayın.
Yeni oynatma listesi oluştur’u tıklayın.
Bir oynatma listesi adı girin
Oynatma listenizdeki gizlilik ayarını seçmek için açılır menüyü kullanın. Özelse, insanlar YouTube’u ararken bulamıyor
Oluştur’u tıklayın
Göreviniz: Üç izleyici kohortuna dayalı YouTube oynatma listeleri oluşturun: ilk kez görüntüleyenler; göreve yönelik görüntüleyenler; ve konu odaklı görüntüleyenler.

5. Arama ağınızı Pinterest ile genişletin

Abonelerinizin çoğu, Google’da veya YouTube’un arama çubuğunda arama yaparak kanalınızı keşfedecektir. Pinterest aynı zamanda görsel bir arama motorudur ve YouTube stratejiniz için mükemmel bir eşleşme sağlar.

Her işletme veya marka Pinterest için doğru değil. Müşterilerinizin Pinterest’te olup olmadığını öğrenmek için yararlı kitle çalışma sayfamızı indirin.

En iyi YouTube videolarından birkaçını Pinterest dostu görüntülere dönüştürmek için bir tasarımcıyı işe alın. Örneğin, bir YouTube pişirme kanalı çalıştırırsanız, uygun bıçak teknikleri veya pişirme hakkında hızlı ipuçları için ipuçları sunan bir Pinterest görseliniz olabilir. Her görsel öğede, YouTube kanalınıza bağlantı verin ve kullanıcılara oradaki videoyu tam olarak izleyebileceğini söyleyin.
Bu grafikleri toplayın ve SEO odaklı bir Pinterest koleksiyonu oluşturun. Örneğin, konu odaklı oynatma listenizi bir Pinterest koleksiyonuna dönüştürebilirsiniz. “Sağlıklı yaz tarifleri” veya “Fotoğraf 101 eğitimi” gibi Pinterest koleksiyonunuzla yüksek hacimli bir anahtar kelimeyi hedefleyin.
Pinterest reklamlarında bir miktar bütçeye yatırım yapmayı düşünün. Oldukça etkilidirler ve görünürlüğünüzü artırmaya yardımcı olurlar. Bu, insanlar Pinterest koleksiyonlarınızı arama yoluyla doğal olarak keşfedeceklerinden isteğe bağlıdır.
Göreviniz: YouTube kanalınıza geri bağlanan SEO odaklı Pinterest koleksiyonları oluşturun.

[ads1]

6. Amazon Yorumlar’da bir söz ekle

YouTube kanalınız, elektronik dişli gibi bir ürün kategorisi hakkında mı? Ya da belki de bahçecilik, sanat ve zanaat veya moda gibi pek çok kitap yazılmıştır. Popüler Amazon ürünlerinden yorumları bırakın ve YouTube kanalınızdan söz edin.

Bir YouTube pişirme kanalınız olduğunu varsayalım. Popüler yemek kitapları için (Joy of Cooking veya ünlü bir şef tarafından hazırlanan yeni bir kitap gibi) yorum bırakabilir ve insanlara YouTube kanalınızda birkaç yemek tarifini test edeceğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da YouTube kanalınız yürüyüş cihazları hakkındaysa – kanalınızda popüler bir ekipman parçasını incelediğinizi belirtebilirsiniz.

Amazon’un inceleme yönergelerine göre, harici sitelere URL bağlantıları yayınlayamazsınız. Dolayısıyla, YouTube kanalınıza bir bağlantı eklerseniz, yorumunuz yasaklanır.

Ancak kanalınızdan bahsedebilirsiniz. Örneğin, “YouTube’umda“ Joy ve Cook ”ile“ Joy and Cooking ”filmini de inceledim ve James ve Owly ile konuştum. YouTube ayrıca, ürünlerin video incelemelerini yayınlamanıza da olanak tanır. Bir video incelemesi bırakırsanız, videoyu YouTube kanalınıza ince bir haykırışla sonlandırın.

Göreviniz: YouTube kanalınızla ilgili popüler kitapları veya ürünleri bulun. Amazon üzerinde gerçek ve düşünceli bir inceleme ekleyin. Sonunda, YouTube kanalınızdan bahsedin. Not: Amazon’un bir URL içermesi politikasına aykırıdır. Ancak, YouTube kanalı adınızdan, kullanıcıların Google’da arama yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.Yerli youtube kanalları için yerli sitelerde söz edebilirsiniz

7. YouTube kanalınızı Facebook Grupları ile tanıtın

Geçen sene Facebook Gruplarını yeniden keşfettim. Çoğu konu ve ilgi alanı için bir grup bulabilirsiniz. Örneğin, #TeamofOne bir sosyal medya danışmanları ve stratejistleri topluluğudur. Ayrıca bir müzik yazarlığı grubunu ve müzik prodüksiyon hobim ile ilgili grupları takip ediyorum.

Facebook arama çubuğundaki “Gruplar” filtresiyle “ANAHTAR SİZİNİ” aratarak ilgili Facebook Gruplarını bulabilirsiniz. Farklı gruplara göz atmak ve ilgi alanlarına göre sıralamak için Facebook’un keşif özelliğini kullanın. Yerel ürünler satıyorsanız, buradan yerel alım-satım grupları bulabilirsiniz.

Göreviniz: 10 ile 20 arasında alakalı alakalı Facebook Grubu bulun ve kullanıcılara gurur duyduğunuz bir YouTube videosu hakkında yorum yazan bir yorum ekleyin. Bu kılavuzu yapmak istemezseniz, Upwork kullanarak bir serbest meslek sahibine dışarıdan yardım alın.

8. Alt Bölümlerle Tanışın

Reddit kullanıcıları kendilerini altküme olarak organize ederler. Bunlar bir konuya dayanan topluluklar. 10 ila 20 alt öğesi bulun ve kullanıcılara YouTube kanalınızı bildirin. İçeriğiniz korkunçsa ve altdizimle alakalı değilse, Redditors sizinle dalga geçecek ve sizi altdizlemeden çıkaracaktır. Pazarlama için iyi bir kural olsa da, şaşırtıcı bir ürününüz olduğunda sadece tanıtım ve reklam vermektir. Aksi takdirde, pazar efsanesi Dan Kennedy’nin belirttiği gibi, “pazarlama sadece insanların ürününüzün ne kadar kötü olduğunu bulduklarını hızlandırır”. Göreviniz: 10 ila 20 alt öğesi bulun ve gurur duyduğunuz bir YouTube videosuna bağlantı gönderin.

9. Aranabilir başlıklar oluşturun

Cochrane’a, insanların gözden kaçırma eğiliminde olduğu herhangi bir basit optimizasyon tekniğine sahip olsaydı diye de sordum. SEO odaklı başlıkları ve açıklamaları oluşturmak için birkaç dakika geçirmenizi tavsiye etti.

Cochrane, “Yapabileceğiniz en iyi şey, içinde en alakalı arama terimlerine sahip olan YouTube başlıklarını ve açıklamalarını oluşturmaktır” diyor.

“Test etmenin kolay bir yolu, başlığınızda kullanacağınız kelimeleri YouTube arama çubuğuna yazmaya başlamaktır. Hangi arama sonuçları ortaya çıkıyor? Şimdi başka kelimeler (YouTube’un popüler arama terimlerine göre otomatik olarak doldurulacağı için bir seferde bir kelime) deneyin. Başkalarının YouTube’a gerçekten nasıl yazdığını ve bu arama terimlerinin size kaç sonuç verdiğini görebilirsiniz. ”

Göreviniz: SEO dostu başlıklar ve açıklamalar oluşturmak için YouTube’un otomatik doldurma özelliğini kullanın.

[ads1]

10. Popüler videoları çevirin

Kazanan bir YouTube formülü bulmak zor. Ama bir kez altını vurduğunuzda, çabalarınızı çoğaltma başarısı üzerine odaklamanız gerekir.

Birkaç ay yayınladıktan sonra, muhtemelen rezonans eden birkaç videonuz olur. Bu popüler videoları birkaç dile çevirmenizi tavsiye ederim (Almanca, Fransızca ve İspanyolca gibi). Bu, uluslararası pazarlarda sıralamanıza, yeni ücretsiz YouTube aboneleri kazanmanıza ve erişiminizi genişletmenize yardımcı olur. Her YouTube videosuna da altyazılar eklemek her zaman iyi bir fikirdir.

Göreviniz: En iyi performans gösteren YouTube videolarınızı uluslararası hitlere dönüştürmek için bir çeviri şirketi edinin.

11. Facebook, Instagram ve Twitter ile erişiminizi genişletin

YouTube, ücretsiz aboneleri çekmek için harika bir yoldur. Ve sık sık YouTube’da çalışan şey, Facebook, Instagram ve Twitter videosu üzerinde de çalışabilir.

YouTube videolarınızı farklı sosyal ağlarda yayınlayarak erişiminizi genişletin.

Hootsuite ile bunu oldukça çabuk yapabilirsiniz. YouTube videolarınızı yüklemek ve planlamak için Hootsuite’ı kullanın ve ardından aynı videoyu Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer video ağlarına yayınlayın.

Ayrıca, ayrıntılı video ve dönüşüm verilerine erişmek için video araç entegrasyonlarımızı (şaşırtıcı araç Vidyard gibi) kullanmak da kolaydır.

Hootsuite’in sosyal video yönetimini nasıl kolaylaştırdığını burada daha fazla öğrenebilirsiniz.

Göreviniz: YouTube’da ustalaştıktan sonra, en iyi video içeriğinizi Facebook, Instagram ve Twitter’a yeniden yayınlayın. Hootsuite, tüm sosyal video ağlarını tek bir hızlı platformdan yönetmenize izin vererek burada yardımcı olabilir.

İlgili YouTube kaynakları
YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter videolarını tek bir platformdan yönetmek için video araçlarımızı ve entegrasyonlarımızı kullanın
Başarılı bir sosyal video stratejisi oluşturun. Rehberimiz Facebook, Instagram, YouTube ve Twitter için video oluşturmayı açıklıyor
Bu girişimcinin YouTube kanalını 0’dan 23 milyona ulaştı.
Hootsuite ile YouTube kitlenizi daha hızlı büyütün. YouTube videolarını yönetmek ve planlamak, videolarınızı Facebook, Instagram ve Twitter’a hızlıca yayınlamak çok kolaydır – hepsi bir panodan. Bugün ücretsiz dene.

SEO
Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu Youtube Abone Kasmanın 11 Yolu

 

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.