Youtube Abone Arttırma Yöntemleri #2018

 Youtube Abone Arttırma Yöntemleri #2018
Okunuyor Youtube Abone Arttırma Yöntemleri #2018

Selamun aleyküm arkadaşlar özellikle yeni gelen güncellemeden sonra artık en az 1000 aboneye ulaşmanız gerekmekte bunun içinde Youtube Abone Arttırma Yöntemleri ‘ni merak etmiş olabilirsiniz.Bu yazımızda abone arttırma yöntemlerini konuşacağız!

Ä°lgili resim

Youtube Abone Arttırma Yöntemleri #2018 

Youtube Abone Attırma Felsefesi No 1 :

AŞK YOUTUBELA YAŞANIYOR GÜZELİM. YOUTUBE BANA BEN YOUTUBA ÖZELİM.

Özet Geç : Arkadaşlarım Youtube emek ister.Emekliye emekliye o abone bariyerlerini aşacaksınız.Tabiki emek olmadan yemek olmaz.Bu yüzden youtuba aşkla sarılcaksınız ve parayla çalışan işçi misali üşenmeden üzerine düşeceksiniz.Öyle 2 video atayım trende girsin.Gelsin abonegiller yok .He var da sana bana yok.

 

[ads1]

 

Youtube Abone Attırma Felsefesi No 2:

GEZ GÖZ ARPACIK.

Özet Geç: Arkadaşım bu işler böyle , öyle bi görsel hazırlamalısınki paintten 5 dk yaptığın kanal kapak fotoğrafıyla iddaalı olmaya çalışma.Hedefi tam alnından vur ! Yarışmaya çalıştın insanlar çetin he yok demiyorum var hazır olduğu halde güzel kapak fotoğrafları introlar profil resimleri sunan siteler araştır.Yeteneğin bilgin varsa kendin yap.Şu videoları atmadan aboneleri kasmadan önce bi kanalını hazırla.Nedir hazırlican şeyler.Kapak fotoğrafı  , profil fotoğrafı , giriş intro , abone ol yazıları ve kartlar…

 

[ads1]

 

Youtube Abone Attırma Felsefesi No 3:

 

Haftanın Lüküşü Evet o benim.

Özet Geç: Arkadaşım video kaliteli olcak die bişe yok , hatta harika efectler de olmayabilir ama bunu yaparsan fena yol alırsın.Ne mi ? trend takıl…Bazı videoları prim yapacak indir editle paylaş.Atıyorum her hafta survivor youtube pastasının bi kısmını kapıyor gir acunn . com a indir prim yapcani düşündüğün videoyu paylaş.Eee para acuna gidio telif gelince? boşver kanka abonede sana geliyor.Eğer telif sahibi isterse kaldırır videoyu , yada isterse reklam göstertir geliri ona gider . 2 durumdada zararın yok heyecanlanıp videoyu silmedin sürece.ADI ÜZERİNDE TRENDLER hep trend olanları hep abuk subuk şeyleri takip et.Mesela ben bunu yazarken uzaylı dansı videolarını paylaşanlar primin babasını yapıyor.

[ads1]

Bunlarada Bknz.

Bunlarada bak
Kanal Görselleri Youtube da abone çekmenin en önemli ancak çok fazla önemsenmeyen bölümlerinden bir tanesi de kanal görselleridir. Kanal logosu, arka plan resmi, video öne çıkarılmış görselleri hem izlenme hem de abone çekmede çok önemlidir. Kanal görsellerin şık ve orjinal olması kanalınızı daha profesyonel gösterir. Bunun yanında video aramalarında videonuzun öne çıkarılmış görseli ve videonuzun logosu görünecektir. Bu yönteme dikkat ederseniz abone sayınızı en az iki kat artabilir. 2. Kanal anahtar kelimeleri Kanalınız ne ile alakalı aranılan popüler anahtar kelimeleri kanal hakkında bölümüne ve channel keyword bölümüne eklemeliyiz. Bu da videolarınızın aramalarda ön planda olmasını sağlayacaktır. Kanal anahtar kelimeleriniz ile alakalı videolar yüklemeli ayrıca bu anahtar kelimeleri sıkça video bilgilerinde kullanmalıyız. 3. Video efektleri Videonuzu oluştururken iyi bir video edit(düzenleyici) programı kullanmalıyız. Videolarımıza şık bir kanal introsu ekleyebiliriz. Bunun yanında videoda sayfa geçişleri, bilgilendirme yazıları ve hd görünümlü içerikler eklemeye dikkat edelim. Video edit programı olarak sony vegas, adobe premierre ve movie maker tavsiye ettiğimiz programlardan bazılarıdır. Kanal logomuzu videomuzun kösesine eklememiz avantajlı olur. 4. Abone ol yazıları Kanal videomuza konuşma balonu içinde abone olunuz gibi ibareler ekleyebiliriz. Youtube kullanıcısı videonuzu beğense bile abone olmayı aklına getirmeyebilir. Video izleyicisinin bilinç altında kanalınıza abone olmayı tavsiye edici ibareler koymalıyız. Videoyu Youtube’a upload etmeden önce videonuzun sonuna abone olunuz gibi içerikler oluşturabilirsiniz. Video da bilgiler kısmına link halinde abone olunuz gibi yazılar yazabilirsiniz. 5. Yorumlar ve Beğeniler Etkisi çok fazla olmasa da başlangıçta çok işe yarayan bir yöntemdir. Diğer kanallar ile karşılıklı yorumlaşma, beğeni yapma ve abone olma hamleleri yapılabilir. Bu da başlangıç için sizin kanalınızın daha hızlı büyümesini sağlayacaktır. Kanal sahiplerine mail atarak karşılıklı yorum ve beğeni yapalım birbirimize yardımcı olalım mesajları atabilirsiniz. 6. Güncel Videolar Kanalınızla çok yakından alakalı olmasa da gündemde geniş yer tutan haberleri trend de olan aramaları inceleyip ona göre video hazırlamanız kanalınızın izlenme seviyesini ve buna bağlı olarak kanal abone sayınızı artırır. Google trends, haberlerden gündeme ilişkin olaylar ile alakalı videolar hazırlanabilir. Şu an “Ahmet Hakan’ın darp edilmesi” haberi gündemde konuşulan bir olaydır. Siyasi ya da ona yakın bir kanalınız varsa İşte Ahmet Hakanı darp eden kişiler başlığı altında videolar hazırlanabilir. özgün videolar youtube da patlamaya hazır içeriklerdir. Gündemdeki olaylara yönelik mizahi, ilginç ve efektli videolar Youtube da ön plana çıkabilir. Youtube da video izlenmelerin çoğu video aramalardan geliyor. Diğer video izlenme kaynakları kanalınıza gelen ziyaretçiden ve google aramalarından gelen ziyaretçilerdir
Seo
Youtube Abone Arttırma Youtube Abone Arttırma Youtube Abone Arttırma Youtube Abone Arttırma Youtube Abone Arttırma
[ads1]

Diğer yazılım makalelerimiz için

Facebook Grubumuz İçin Tıklayın

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.