Yeni fragmanlar: Dolittle, Amerikan Oğlu, Leydi ve Serseri ve diğerleri #teknoloji

 Yeni fragmanlar: Dolittle, Amerikan Oğlu, Leydi ve Serseri ve diğerleri
 #teknoloji
Okunuyor Yeni fragmanlar: Dolittle, Amerikan Oğlu, Leydi ve Serseri ve diğerleri #teknoloji

Her zaman Jesse'nin sonuna kadar boğulduğunu sanırdım. Kötü kırma. Son bölüm değil – onu işin sonuna kadar doğru notta yolladı – ancak son sezonun tamamı. Jesse’nin insanlığı, sonuçta Walter White’daki enkazdan daha önemli bir hal aldı, ancak şovumuz, sempatiyi hala hak eden tek kusurlu karakter etrafında ilgimizi çekmeyi umursamadı. (En azından 2013'te bunu izlediğimi hatırladığım kadarıyla.)

El Camino Bunu düzeltmeye çalışan bir şey. Tamamen gereksiz ama tamamen eğlenceli bir dönüş. Kötü kırma'Nın dünyası. Geleneksel anlamda pek bir film değil; ve hatırlasan bile Kötü kırma oldukça iyi, (benim yaptığım gibi) daha sonra kendinizi ararken eşya ararken bulabilirsiniz. Ama herhangi bir hayranı izlemeye değer.

Yine de, Jesse’nin tekrar vurulduğunu hissediyorum. El Camino Karakteri kabaca son gördüğümüz yerde bıraktık. Film, şovun anılarını geri götürmekle, Jesse'yi ilerletmekten çok daha fazla ilgileniyor gibi görünüyor. Bu sözü edilen, El CaminoEn iyi anı, Jesse’nin karakterinin tamamını görebildiğimiz bir andı, Aaron Paul mükemmel bir geri dönüş rolündeki daha önceki bir enkarnasyonuna geri döndü. Belki de hak ettiği ilgi değil, ama yine de hayranlar için eğlenceli bir gezi.

Bu haftadan itibaren 11 fragmanı kontrol et.

Dolittle'ın

Bir gün Iron Man'ı oynuyorsun, ertesi gün her zaman su sıkıcı ve hafifçe terlemek zorunda olan ve sadece seksi, rahatlatıcı bir fısıltı ile konuşan insanlarla konuşan bir doktorla oynuyorsun. Burada ne oluyor? Bu şey 17 Ocak'ta çıkıyor.

Amerikan oğlu

Kerry Washington ve Steven Pasquale, oyunun bu uyarlaması için sahneden sahneye performanslarını sergiliyorlar. Amerikan oğlu, yaklaşık bir yıl önce Broadway'de açılan. Film, oyunu tam da böyle tutmakla ilgileniyor: oyunculara işlerini yapmaları için oyun veren, kamera güzel ve yakın olan bir oyun. 1 Kasım'da çıkıyor.

Leydi ve Serseri

Konuşan köpek filmleri şu an son derece içeride (özür dilerim!) Ve yine de Disney canlı eylemini gönderiyor Leydi ve Serseri remake (Disney’in tamamen CGI “live-action” ’sinden çok daha fazla canlı eylem. Aslan Kral remake) doğrudan akışa. Fakat bunun birinci günde abonelerin Disney + 'ya gönderilmesine yardımcı olmanın iyi bir yol olduğunu düşünüyorum. Film 12 Kasım'da başlıyor.

Yerçekimi Olmayan Adam

Bu, on yıl öncesine ait bir film gibi geliyor: unapologetically twee ve çekecek kadar etkileyici. Belki de sadece satın alıyorum çünkü her şey İtalyanca. Ancak Netflix'i bu konuda çekiyorum. Film 1 Kasım'da çıkıyor.

Laundromat

Görünüşe göre, bu filmde rol alan her bir kişi bütün zamanlar boyunca şaşkına döndü … ve belki de bu yüzden harika. Steven Soderbergh'ten Meryl Streep'in başrol oynadığı film Cuma günü çıktı.

sürpriz

Her nasılsa, arkasındaki yönetmen Austin Powers Üçleme şu an Fox'ta cinsel taciz hakkında bu filmi yapıyor. Açılması çok büyük ve ciddi bir hikaye ve bu filmin arkasında büyük bir yıldız gücü olsa da, karavandan bu tür eğlenceli bir tonun tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olduğuna ikna olmadım. Film Aralık ayında çıkıyor.

Bebek yüzlü

Tamam, bak Kat Dennings'i arafla ya da onun gibi bir şeyle ilişkilendiren bir otobüsü kullanan ve aynı zamanda tesadüfi polislerin tesadüfi polislik yapan polisleri kullanan bir konuşan kedi var. En azından biraz daha fazla bilmem gerekiyor. Şov 15 Kasım'da başlıyor.

Beanpole

Bu fragman tarafından tamamen emiliyorum: ses, renk, insanların yüzlerinin şekilleri. Sadece ilk 45 saniyede bile – bir anda garip bir şekilde komikten karanlığa ciddi bir şekilde geçerek bu duyguları baştan sona dengeliyor. Cannes’ın en üst yönetmenlik ödülünü kazanan film, II. Dünya Savaşı'nın hemen ardından Leningrad'da iki genç kadını izliyor. ABD’ye 29 Ocak’ta sınırlı sürümde geliyor.

İmgeleme Hikayesi

Vay canına, belgesel ekibinin bu olay için perde arkasından nasıl erişebildiğini merak ediyorum. Bunun gibi bir Disney puf parçası olması muhtemel İmgeleme Hikayesi hala izleyicileri Disney'in parklarının çoğunun göremediği bölümlerine götürüyor – ve yine de birçok insana bakmaya değer. Disney + 'da 12 Kasım'da çıkıyor.

Yabancı

Neyse ki, Stephen King, önümüzdeki birkaç on yıl boyunca kesintisiz uyarlamaları sürdürmek için yeterli malzemeye sahip. Son Yabancıaçıklanamayan bir cinayet hakkında 10 bölümlük bir dizi. HBO'da 12 Ocak'ta başlıyor.

Evlilik Hikayesi

Netflix bu hafta tam uzunlukta bir fragman çıkardı Evlilik Hikayesi, son film Frances Ha yönetmen Noah Baumbach. Film, daha önce görmediğim ve çok duygusal bir film için yapabileceğim boşanma davasıyla ilişkinin hikayesini anlatıyor. 6 Kasım'da tiyatrolara geliyor ve bir ay sonra Netflix'i vuruyor.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.