Yeni fragmanlar: Bad Boys For Life, Pixar’ın Ruhu, Wendy ve daha fazlası #teknoloji

 Yeni fragmanlar: Bad Boys For Life, Pixar’ın Ruhu, Wendy ve daha fazlası
 #teknoloji
Okunuyor Yeni fragmanlar: Bad Boys For Life, Pixar’ın Ruhu, Wendy ve daha fazlası #teknoloji

İkili Birkaç hafta önce tüm zamanların en garip final bölümlerinden biriyle tamamladı. Benim bir parçam onu ​​seviyor: gösteri, yıllar boyunca, New York'un ne kadar değiştiğini göstermek için geleceğe sıçradı; bu, başından beri şovun hikayesiydi. Ayrıca, fan hizmeti gibi hissettirdi, insanların bu karakterlerin ve olayların nasıl düştüğünü görmelerini sağladı.

Çok stilize edilmiş 1970'lerden / 80'lerden stilize edilmiş 2019'a atlamak oldukça garip. Batılı bir pop-up bir uzay gemisi gemide bir karakter görmek gibi – tamamen ve tamamen yerinde.

Meselenin bir parçası olduğuna eminim, ancak yaşlı adam makyajında ​​James Franco'yla birleştiğinde, her şey garip bir şekilde aptallaştı. İkili her zaman baş edebileceğinden çok daha büyük olmaya çalıştı (örneğin, son bölümün duygusal doruğu, en iyi üçüncül karakterleri olan bir çift için sürpriz bir düğün sırasında gerçekleşti) ve şimdiki güne atlamak, bu olayın nihai gösterisiydi. söyledi.

Aşağıdaki bu haftadan dokuz treyleri kontrol et.

Yaşam İçin Kötü Çocuklar

Bence motosiklet kovaları muhtemelen araba kovalamacından daha serin. Çünkü araçlar daha çevik ve biniciyi görebiliyorsunuz. En azından, bu karavanın sonundan itibaren bir paket var, burada bir sürü motosiklet var ve biri kesinlikle patlıyor. Film 17 Ocak'ta çıkıyor.

ruh

Oh hayır, bu karavan sadece bir dakika sürecek ve ben zaten sınırda ağlıyorum. Demek istediğim, Pixar’ın son hali iyi olacak gibi görünüyor. Gelecek yıl 19 Haziran'da çıkıyor.

Wendy

Wendy Yönetmen Benh Zeitlin’den bu yana ilk filmi Guney vahsetinin canavarlarive iki film ortak bir çok harika şeyi paylaşıyor gibi görünüyor. Bu yeniden tanımlanması Peter Pan Wendy’nin bakış açısından tamamen büyülü ve büyüleyici görünüyor. 28 Şubat'ta çıkıyor.

Hizmetçi

Apple TV Plus canlı ve ilk gösteriler mevcut olduğunda, Apple şimdi sırada olanları ön izlemeye başlıyor. Bunlardan biri, M. Night Shyamalan'ın sahte bir bebek ya da ürkütücü bir dadı hakkındaki bir dizi fragmanı ya da … çok ürkütücü görünen şeylerin bir birleşimi. 28 Kasım'da çıkıyor.

Bankacı

Ayrıca Apple, 1950'lerde Kaliforniya'da, siyah sakinlerin beyaz mahallelerde ev almasına yardımcı olmak için bir banka satın alan iki adam hakkında Samuel L. Jackson ve Anthony Mackie'nin başrol oynadığı bir film çekiyor. Gerçek bir hikayeye dayanıyor – ve kovuşturma – ve 6 Aralık'ta çıkıyor.

Hala

Bu hafta üç Apple TV Plus fragmanından, Hala kesinlikle göze çarpıyor. İki dünyayı nasıl sarsacağını bulmaya çalışan bir Pakistanlı Amerikan genci hakkında – lise maceraları ve aşırı korumacı ebeveynlerin kilitli dünyası. 6 Aralık'ta çıkıyor.

Yeni Papa

Görmedim Genç Papa, Ne beklemekten gerçekten kafam karıştı Yeni Papa. Ama John Malkovich’in içinde olması hoşuma gidiyor, neon ışıkları olması hoşuma gidiyor ve kartlarda papa gösterisi olduğu görülüyor. Sezon Ocak ayında başlar.

İki Papa

Tamam, iki kez oldu Netflix ve HBO aynı hafta boyunca yaklaşmakta olan papa başlıkları için fragman yayınladılar. Her ikisi de iki papayı içerir. Her iki şekilde de gerçekten iyi görünüyor. Ama ne gibi? Bu nasıl oluyor? Bu 20 Aralık'ta çıkıyor.

Boşluk Dışı Renk

Bir süre önce bonker olduğumuz için çok uzun zaman oldu Nic Cage filmi, ama çok şükür Boşluk Dışı Renk geldi. Burada Nic'i alıntılayacağım: “O zaman her şey patladı. Büyük flaş Pembe bir ışık gibi. Ya da aslında, hangi rengin ne olduğunu bile bilmiyorum. Daha önce gördüğüm hiçbir renk gibi değildi. ”


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.