Yazılım Geliştirme Bilimi »Kod Basitliği #teknolojihaberleri

 Yazılım Geliştirme Bilimi »Kod Basitliği
 #teknolojihaberleri
Okunuyor Yazılım Geliştirme Bilimi »Kod Basitliği #teknolojihaberleri

Her yazılım geliştirici, tekrarlanan başarısızlığın acısını yaşamadan uzun deneyim bilgisine sahip olabilirse ne olur? Sürekli bir karmaşıklık ve argüman kaosu olmak yerine, yazılım geliştirme süreci, ilgili her programcının iyi anlayabileceği akıllıca, düzenli bir ilerleme olabilirse ne olur? Tüm programcılar ve yöneticileri, yazılım geliştirme kararlarını tartışmak için ortak bir zemin paylaşsalar – temel alınan ortak bir zemin varsa Gerçekler fikir veya otorite yerine, ve yazılım projeniz için günlük olarak ne yapılacağına karar vermede gerçekten yardımcı oldu mu?

Ya yazılım geliştirme bir olsaydı Bilim– size hangi yol tarifinden ve hangi yol tarifinden kaçınacağınız konusunda kesin olarak söyleyen yasalar, kurallar, gerçekler ve tanımlarla ilgili olarak? Sizi yalnızca belirli bir metodolojiyle sınırlandıran dogmatik bir sistem değil, sizi kendiniz için düşünmeye ve doğru kararlar almaya iten bir dizi prensip sizin durum?

Ya öyleyse, bunların hepsi bir kitaptaydı, o kitap sadece 90 sayfa uzunluğundaydı ve yazılım endüstrisinde çalışan, programcı olan ya da olmayan her kişi tarafından anlaşılabilirdi? Dünyayı farklı bir yer yapar mı? Kendiniz öğrenin:

Kod Basitliği: Yazılım Geliştirme Bilimi.

Son birkaç yıldır yazılım geliştirmeye yönelik bir dizi bilimsel kanunu geliştirmek, test etmek ve rafine etmek için geçirdim. Yaptıklarımdan bazıları, bu blogda gördünüz, ancak kitap buradaki makalelerin bir yeterliliği değil. Bu yeni bilime ilişkin eksiksiz ve düzenli bir çalışmadır – yalnızca yazılımınızı değiştirmekle kalmayıp, yazılım geliştirici olarak hayatınıza sağlık, düzen ve mutluluk getirmesini umduğum bir dizi ilke. Ardından, ekibiniz okuduğunda, grubunuzun yönü ve tartışmalarına anlayış ve içgörü getirecektir. Ve son olarak, her yazılım geliştiricisi tarafından okunduğunda, yazılım geliştirme dünyasını değiştirecek.

Ama her şey burada seninle başlar. Dünyayı değiştirmeme yardım et. Tek yapman gereken bir kitap okumak ve eğer ondan bir şey çıkardığını düşünüyorsan, diğer insanlara anlat, o yüzden belki de okuyacaklar.

-Max


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.