CSSHTMLWeb TasarımıYazılım

Web Tasarım ve Geliştirmeyi öğrenmek için 33 Yabancı Youtube Kanalı

YouTube, web tasarım ve geliştirmeyi öğrenebileceğiniz şaşırtıcı video eğitimleriyle zenginleştirilmiştir. Onları doğru takip edebiliyorsanız, web tasarım ve geliştirme sanatı kolayca öğrenebilirsiniz.

Daha önce de belirttiğim gibi tonlarca kaynak var, bazıları iyidir ve bazıları zamanınızın boşa harcanmasıdır. Ama neyin ney olduğunu nerden biliyorsun? Bu nedenle size Web Tasarım ve Geliştirmeyi öğrenmek için en iyi YouTube kanalının listesini sunuyoruz.

Bazı kanal HMTL5, CSS3 için iyidir, bazıları PHP için en iyisidir. Bu yüzden hangi kanalı hangi dilde iyi kullandığımı da belirttim. Bu YouTube kanalları, elle toplanmış ve uzmanlıklarıyla tanınmış durumda.

Ayrıca senden küçük bir iyilik istiyorum: listedekilerden daha iyi kanallar biliyorsan – yorumlara yazarsanız sevinirim. Web Tasarım ve Geliştirmeyi Topluluğu size minnettar olacak.

Diğer makalelerimize ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: