Teknoloji

Vudu şimdi ilk 30 dakika içinde film kiralama işlemini geri almanıza izin veriyor #teknoloji

Hepimiz bir filme başladığımızı ancak bunun gerçek olmadığını fark etmek için başlattık oldukça ne olacağını umuyorduk ve şimdi Vudu müşterilere bir kenara çekilip anında başka bir para çekme kredisi alabilmeleri için bir yol sunuyor. Walmart'ın sahip olduğu video servisi, Rental Redo adını verdiği yeni bir özellik başlattı: Kiraladığınız belirli bir filmi bitirmek isteyip istemediğinizi belirlemek için 30 dakikanızı alırsınız. Başka bir şey için havasında olduğunuza karar verirseniz, bir “yinelemek” isteyebilirsiniz ve orijinal kira alım bedelini geri ödersiniz.

Bu sistemin kötüye kullanılmasını önlemek için, Vudu her ay müşterilerini dört kez geri ödemeyle sınırlandırıyor. Yine, isteği ilk 30 dakikalık pencerede yapmanız gerekir. Ancak yine de sahip olmak için gerçekten uygun bir seçenek gibi görünüyor.

Kiralanacak kaynak olarak kendisini daha da geliştirmek için, Vudu aynı zamanda bir fiyat eşleştirme politikası getirmektedir. Bir film kiralarsanız ve Amazon Video veya iTunes'un ucuza aynı (aynı kalitede) sunduğunu görürseniz, sizi arayabilir ve sizden farkı kredilendirmesini isteyebilirsiniz. Bir sözcüden fiyat eşleştirme penceresinin ne kadar sürdüğünü sordum.

Her ne kadar Walmart'ın onu boşaltmanın bir yolunu aramasına rağmen, Vudu, platform agnostik olduğu için yüksek kaliteli 4K akışları (Disney içeriği için de dahil olmak üzere) ve Her Yerde Filmleri desteklediği için film izlemek için harika bir yol olmaya devam ediyor.


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: