Vegas Gangsteri v4.8.0c MOD APK – MEGA HİLELİ (VIP / PARA) Güncel Hile

 Vegas Gangsteri v4.8.0c MOD APK – MEGA HİLELİ (VIP / PARA) Güncel Hile
Okunuyor Vegas Gangsteri v4.8.0c MOD APK – MEGA HİLELİ (VIP / PARA) Güncel Hile

Güncel 2020-06-25 19:48:16 Vegas Gangsteri v4.8.0c MOD APK – MEGA HİLELİ (VIP / PARA) hilesi

Vegas Gangsteri v4.8.0c PARA HİLELİ APK, aksiyon, açık dünya ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gameloft SE stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Las Vegas şehrinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve şehrin sahibi olmaktır. Vegas Gangsteri içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, VIP hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Farklı arabalar, geniş şehir ortamı, düşman çeteler ve dahası sizleri bekliyor. Vegas Gangsteri v4.8.0c sürümünde yeni etkinlikler ve eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Vegas Gangsteri Play Store’da 5.850.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

NOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

UYARI : iç indirmeler bittikten sonra oyun açıldığında ban hatası verecektir, oyunu kapatın, internet bağlantınızı kapatın ve tekrar oyuna giriş yapın sorunsuz çalışacaktır, girişlerinizde internetiniz daima kapalı olsun aksi halde hata verir ve açılmaz.

Vegas Gangsteri v4.8.0c MOD APK İNDİR – 37MB

Vegas Gangsteri v4.8.0c OBB DATA İNDİR – 1.5GB

KURULUMU

ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız.

Vegas Gangsteri v4.8.0c OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Vegas Gangsteri v4.8.0c MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Gangsteri 4.8.0c para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.8.0c elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.8.0c vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani özel üyelik ile başlarsınız.

Vegas Gangsteri 4.8.0c anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.8.0c yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.