Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-09-24 12:04:27 Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 PARA HİLELİ APK, macera, karakter simülasyon ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Naxeex LLC firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Vegas Crime Simulator 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, 5.seviye vip hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları, arabaları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Zor görevler, tehlikeli düşmanlar, farklı arabalar – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Vegas Crime Simulator 2 Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 MOD APK İNDİR – 98MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Vegas Crime Simulator 2 v2.3.2.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Crime Simulator 2 2.3.2.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Crime Simulator 2 2.3.2.0.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Crime Simulator 2 2.3.2.0.2 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Crime Simulator 2 2.3.2.0.2 vip hile apk : oyun 5.seviye vip ile başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.