C#Otomasyon ProjeleriVBYazılım

VB ve C# Dershane Otomasyonu Access Veritabanı Proje Dosyası

VB ve C# Dershane Otomasyonu Proje dosyası olaraktan sizlerle paylaşıyorum.Lise dönemimde yaptığım bir projeydi yıllık ödev alan liseli arkadaşlarımız , yada vize final ödevi olan üniversiteleri arkadaşlarımıza umarım yardımcı olur.

Projenin videosu

Örnek Fotoğrafı

dershane otomasyonu

Teknik özelliklerden bahsedicek olursak vb ve c# dillerindede yapmıştım kendimi geliştirme açısından,access veritabanı kullandım ve bolca form tasarım olarakda biraz windows 8.1 benzeri istedim bunun yanı sırada renk olarak darkcyan tercih ettim.Böylece ne kadar basitte olsa VB ve C# Dershane Otomasyonu ‘nu bir nebzede olsa stil katmış oldum.

Örnek Kodlamalar (Bu kodlar projede mevcuttur)

C# DERSHANE OTOMASYONU ÖRNEK KODLARI

Visual Basic Dershane Otomasyonu Örnek Kodları

Arkadaşlar 2 Projede yüzde yüz aynı şekilde yapılmamıştır tasarımlarda ve formlarda ihtiyaca göre farklılıklar bulunmaktadır ikisinide inceleyebileceğiniz tek bir download linki oluşturuyorum umarım işinizi görür.Makaleye yorum atarak daha fazla kişiniyede örnek olmasını sağlayabilirsiniz.

İndirme Linki:

[sociallocker id=”2964″] Dershane Otomasyonlarını indir (Reklam Yoktur Dostlarım) [/sociallocker]

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: