Hileleri

Tsuki Adventure 1.9.3 Apk Mod latest Aktüel hile mobil hile

Tsuki Adventure 1.9.3 Apk Mod latest Aktüel hile mobil hile 2019-11-16 20:13:31

Tsuki Serüven 1.9.3 Apk Mod Son Serüven Android oyunudur

Son sürümü indir Tsuki Serüven Apk Mod İçin Android direkt bağlantılı

Tsuki Adventure Şayet android cihazlara bir zevk yükleyebilirsiniz HyperBeard tarafınca meydana getirilen bir serüven android oyun!

Tsuki yalnızdı. Stresli bir iş. Saygısız bir patron. Gürültülü bir şehirde yoğun, kaotik bir hayat. Ama bigün düz bir mektubun gelmesiyle… Tsuki için her şey değişti.

Mektup, Tsuki’nin vefat eden büyükbabasına aitti ve Tsuki’yi rustik Mantar Köyü’nde aile havuç çiftliği olarak bıraktı. Yeni bir başlangıç ​​için ne muhteşem bir fırsat.

Şimdi, burada kırsalda, eski hayatın bütün gürültü ve stresinden uzakta, Tsuki hızla sıradan şeyleri takdir etmeye geliyor.

İster tilki Yori ile balık avı, isterse zürafa Chi ile kitap okuyabilir, yahut Tsuki’nin iyi dostu ramen kasesinin tadına bakarken, panda Bobo… her an değerlidir.

Büyüleyici bir maceraya Tsuki'ye katılın ve ülke yaşamının sunmuş olduğu bütün güzelliği keşfedin.

Tsuki Macera Apk Mod

Tsuki Serüven Apk Mod

Tsuki Macera Apk Mod

Tsuki Serüven Apk Mod

Ne var ne yok:

Şafak, deli kunduz, Tsuki’nin köyünü çekiştirmenize destek olmak için kasabaya taşınıyor! Balık avı esnasında topladığınız bütün çöpler, artık şık yükseltmeler için geri dönüştürülebilir. Duvar kağıdını ve öteki dekoru değiştirin, hatta Tsuki'nin sade evine 3. bir öykü ilave edin!

Google Oyun


HİLE İNDİRME LİNKİ

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: