Hileleri

Touchgrind BMX 2 v1.2.3 MOD APK Güncel Hile

[ad_1] Güncel 2020-06-29 20:08:24 Touchgrind BMX 2 v1.2.3 MOD APK hilesi

Touchgrind BMX 2 v1.2.3 Bisiklet HİLELİ APK, bisiklet sürme ve spor oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Illusion Labs firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız BMX bisiklet ile bulunduğunuz parkur içinde sürüş yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Touchgrind BMX 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APk yani tüm özel bisiklet ve yan ekipmanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bisikleti istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Farklı parkurlar, ulaşılması güç puanlar, yüksek tepeler ve dahası sizleri bekliyor. Touchgrind BMX 2 v1.2.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Touchgrind BMX 2 Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : apk dosyasını kurmadan önce oyunu Google Play Store’da bulup indirme başlatın, 1-2MB indikten sonra iptal edin ardından hileli apk dosyasını kurun, aksi halde çalışmaz. Oynanabilmesi için ARMV8 destekli cihaz şarttır.

Touchgrind BMX 2 v1.2.3 MOD APK İNDİR – 436MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Touchgrind BMX 2 v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Touchgrind BMX 2 1.2.3 hile apk : oyun içinde tüm bölümlerin, bisikletlerin ve malzemelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]
Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
[ad_2]

Ramazan Şerif

Hobim şiir, Eğlencem makale, İşim Kod yazmak ! Zaman zam anıdır gülüşüme Sende gül üşüme...

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde birçok açık kaynak kod yazılım bulunmaktadır. Bunlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.Lütfen adblockerınız için sitemizi beyaz listeye alarak sunucu masraflarını karşılamamıza yardımcı olun. İyi eğlenceler.