Tiny Rails v2.9.14 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Tiny Rails v2.9.14 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Tiny Rails v2.9.14 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-02-12 10:11:10 Tiny Rails v2.9.14 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Tiny Rails v2.9.14 PARA HİLELİ APK, px ve tren oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Tiny Titan Studios firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tren ile bulunduğunuz raylar üzerinde yolcuları ve muhtelif yükleri taşımak, görevleri tamamlamaktır. Tiny Rails içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu süresiz para hileli, süresiz elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz vagonları satın alabilir, kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Hususi lokomotif modelleri, dünyanın değişik şehirleri, istasyonlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tiny Rails Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Tiny Rails v2.9.14 MOD APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Tiny Rails v2.9.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Tiny Rails 2.9.14 para hile apk : oyun içerisinde dilediğiniz benzer biçimde masraf yapabilirsiniz, paranız azalmaz devamlı artar.

Tiny Rails 2.9.14 elmas hile apk : oyun içerisinde dilediğiniz benzer biçimde masraf yapabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz devamlı artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için

Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.