Donanım

TEAMGROUP DDR4 Ürün Hatlarını 32 GB'a Yeniliyor #donanimhaber

TEAMGROUP, ses ve video yaratıcısı yükseltme seçimleri için yüksek kapasiteli hafıza Elite / Elite PLUS DDR4 32GB sunar. ELITE DDR4 ve Elite PLUS DDR4 hem 1,2 V hafıza modülleri aynı zamanda 32 GB büyüklüğünde Kit kapasitesidir. Canlı akış eğilimine ve artan dijital içerik sayısına cevaben, geniş kapsamlı yükseltme seçeneklerine haiz yaratıcılar için birçok başka yüksek kaliteli ürün bulunmaktadır.

TEAMGROUP DIMM'lerini 32GB'a Çekti

Yerleşik hafıza ve durağan(durgun) disk özelliklerinin iyileştirilmesi, içerik oluşturucuların bilgisayar yükseltme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oldukça önemlidir. TEAMGROUP, Elite / Elite PLUS DDR4 32GB büyük kapasiteli belleği piyasaya sürdü; ek olarak yeni nesil PCIe Gen3 x4 yüksek süratli arayüze ve en yeni NVMe1.3 protokolüne haiz MP34 M.2 PCIe Katı Hal Sürücüsü ile beraber çalışır. Çoklu vazife işleme altında bile, 1TB yüksek kapasiteli ve 3000/2600 MB / sn'ye kadar muhteşem okuma / yazma hızı hala kesin ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir.

İlgili Brezilya'da Sony Interactive Entertainment tarafınca tescilli PlayStation Kartuş Patenti

Hem de, TEAMGROUP ek olarak canlı gösterim ve ses ve video içinde ne olduğu oluşturma için büyük kapasiteli taşınabilir depolama ürünleri sunmaktadır. PD400 Taşınabilir Katı Hal Sürücüsü, IP66 toz ve su geçirmezlik derecesine haiz olduğu kanıtlanmış bir laboratuardır. USB Tip C arayüzü ile Windows PC, MAC OS, dizüstü bilgisayar ve Android sistemlerinde takıp çalıştırabilir. USB3.2 Gen1 yüksek süratli aktarım arayüzü, ses ve video oluşturma dosyaları için güvenilir ve süratli erişime gereksinim duyan yaratıcılar için uygundur; dijital video kameralar, panoramik kameralar ya da uçaklar için PRO V30 Hafıza Kartı, UHS Speed ​​Class 3 (U3) ve V30 teknik özelliklerine uygundur ve 4K Ultra HD çekimi destek sunar. Dış mekan içerik oluşturucularının depolama için en iyi arkadaşıdır.

TEAMGROUP’ın yüksek performanslı ürünleri, video prodüksiyon içeriğinden çoklu ortam düzenlemesinin post prodüksiyonuna, şahsi bilgisayarlardan dizüstü bilgisayarlara, hatta dijital kameralara ve yaratıcıların kolayca yükseltme yapmasını elde eden öteki alakalı donanıma kadar kapsayabilir. Yalnızca görüntüyü süratli ve sorunsuz bir halde işlemekle kalmaz, bununla birlikte ses ve video içeriğini faal bir halde depolar. Gecikmeyen performans deneyimi, yaratıcı süreç esnasında bekleme süresini ortadan kaldırabilir ve ses ve video içinde ne olduğu oluşturma dalgasını kolayca kaldırabilir.Taktim etmek


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı