Tanıtım Yazısı : Türkce Manga Okuma Sitesi ve Uygulaması

 Tanıtım Yazısı : Türkce Manga Okuma Sitesi ve Uygulaması
Okunuyor Tanıtım Yazısı : Türkce Manga Okuma Sitesi ve Uygulaması

Selamun aleyküm arkadaşlar bir kaç fansub ve güçlü bir ekiple Türkce Manga Okuma Sitesi ve Uygulaması yapmaya karar verdik henüz yolun başındayız ancak iyi ilerleme kaydettiğimizi düşünüyorum.Sizde ki olan açlığı gereksinimlerinizi gayet iyi biliyorum bu siteyi yapma ihtiyacı doğdu ve bugün burdayiz.

Tanıtım Yazısı : Türkce Manga Okuma Sitesi ve Uygulaması

 

Neden Böyle bir projeye ihtiyaç duyduk ?

  • Öncelikle ben bir anime ve manga takipçisiyim.Bir çok güzel huyumu bunlardan aldığımı söyliyebilirim.İnsanlara karşı anlayışlı olmak , azmetmek , sabretmek, daima daha iyi daha güçlü olmaya çalışmak … Bunlar saymakla bitmez ve bu yolda türkiyedeki manga kültürü , manga okuma alışkanlığına bende katkıda bulunmak istedim.Böyle bir proje fikrinide boş geçmemek adına bu maceraya atıldığımı söyleyebilirim.

Sitenin yanında uygulamadanda bahsetmişsiniz , ne tür bir uygulama bizi bekliyor ?

  • turkcemangaoku.com bence alanında en iyi site olacak ancak bu yeterli değil günümüz global dünyasında telefon tablet ve bilgisayar hepsine hitap etmeniz gerekiyor.Ben bunun eksikliğini çok yaşadım o yüzden en kısa sürede masaüstü uygulamamız ve telefon ilk etapta android uygulamamız ile işe başlayacağız.Bunları yapmak benim için zor değil tabiki ancak sitede içerik eksiliği var bu sebeple henüz yayınlamamaya karar verdik.

Türkce Manga Okuma Sitelerinin Genel Eksiği Nedir Sizce ?

  • Kesinlikle enerji , ilk siteler açılırken büyük vaadler büyük beklentiler oluyor daha sonra gerçek bir kaos söz konusu .Türkanime tv göz önüne alalım isterseniz.Böyle büyük kazançları olan bir sitenin mobil uyumu neden yok ? Seosu nedenbu kadar kötü? türkçeanimeizle die bi siteye giriyorum bu sıralar sitede henüz türkçeleştirlememiş bölümler var.Gerçekten profesyonellikten uzak çalışılıyor bu sitenin kazançlarını düşündüğümüz vakit bir “Boşlama” sözkonusu diyebiliriz.

Bu sorum çok derin olabilir ama sizi bulmuşken merak ediyorum ! Anime manga kültürüyle birçok güzel huy edindiğinizi söylediniz .Peki hepsi güzel mi ? Japon kültürünü olduğu gibi almalımıyız?

Son sözlerinizi alabilir miyim?

turkce manga okuma konusunda artık turkcemangaoku.com’a güvencim sonsuz.Hepinizin desteklemesini bekliyorum.Umarim güzel günler bizi bekler.

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.