Tanıtım Yazısı : Hakimehanim.com || Hukuk Fakültesi Ders Notları

 Tanıtım Yazısı : Hakimehanim.com || Hukuk Fakültesi Ders Notları
Okunuyor Tanıtım Yazısı : Hakimehanim.com || Hukuk Fakültesi Ders Notları

Genelde bloğumda yazılım ve teknoloji hakkında makaleler paylaşıyorum.Ancak eleştirel makaleleride ihmal etmemem gerektiğini düşünüyorum.Bugün sizlere karşılaştığım bir blog adresini tanıtacağım. Hakimehanim.com altta site sahibinin hakkında vizyon ve misyonunu içeren bir tanıtım yazısı var.Bunu okudukdan sonra site de dolandım.Gerçekten bir çok hukuk fakültesi okuyan arkadaşımın ihtiyacı olan ders notları o kadar temiz bir şekilde tutulup paylaşılmış ki esefle tavsiye ediyorum.

justice woman ile ilgili görsel sonucu

merhaba arkadaşlar ben Aycan Hukuk fakültesinde okumaktayım. Okumuş olduğum kitapların özetlerini çıkartıp kitapları daha anlaşılır kıldığımı düşünmekteyim ve sizede yardımım dokunması için böyle bir site açmayı düşündüm. Umarım beğenirsiniz. En az 2 kez okuduğum kitapların(Fikret eren, artuk gökçen yenidünya, şahin akıncı, kemal oğuzman, kemal gözler, bahtiyar akyılmaz vb vb …) daha anlaşılır ve sınavlara az bir zaman kala çalışmak zorunda kalan arkadaşlar için kolaylık olması için notlar hazırladım. Bu notlar tamamen kitaplardan olup güncel yayınlardır. Ancak bildiğimiz üzere ülkemizde mevzuat değişimi çok hızlı olmaktadır. Yazılan bilgilerden yanlışını olduğunu düşündüğünüzü lütfen yorum olarak bırakın düzeltmeye çalışırım. Ayrıca çıkardığım notlar (şuan hepsi tam değil yavaş yavaş yayınlıyorum) ile alakalı ve fakültede bize sorulan sınav sorularından bir derleme yapıp sizlerle test-klasik soru paylaşımı yapıyorum. Ayrıca günlük hayatınızda belki merak ettiğiniz hukuki sorunlarada çözümler bulabileceğiniz siteme sizleri davet ediyorum. Şimdiden iyi okumalar, iyi çalışmalar.

 

Site tanıtım yazısı okudukdan sonra şu eleştiriyide eklemem gerekiyor.Günde kişisel bir blog için iki makale gerçekten çok sağlam bir sayı diyebilirim.Sizde bu site hakkında yorumlarınızı yazarak eleştirel olarak yaptığımız bu tanıtım yazısı serisi topluluğu için faydalı olabilirsiniz.Hayırlı bayramlar diliyorum.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Gelecek seçimin ülkemiz için en hayırlı şekilde geçmesini diliyorum Allaha emanet olun

SEO
Hakimehanim.com Hakimehanim.com

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.