Spotify şimdi müziği doğrudan Snapchat ile paylaşmanıza izin veriyor #teknoloji

 Spotify şimdi müziği doğrudan Snapchat ile paylaşmanıza izin veriyor
 #teknoloji
Okunuyor Spotify şimdi müziği doğrudan Snapchat ile paylaşmanıza izin veriyor #teknoloji

Spotify, Snapchat'te bir çırpıda dinlemekte olduğunuz şeyi paylaşma yeteneği ekliyor – Instagram gibi diğer platformlar zaten bu tür bir entegrasyona sahip oldu. Snapchat, Spotify'ı kullandığınız aynı cihaza yüklendiği sürece, şimdi Spotify’ın paylaşım menüsünde göründüğünü göreceksiniz.

Seçildiğinde, Snapchat otomatik olarak o anda çalmakta olan parça için şarkı bilgisi ve albüm resmi içeren bir ek oluşturacaktır. Bu daha sonra bireysel Snapchat arkadaşlarınıza veya hikayenize gönderilebilir. Tek tek şarkıları, albümleri, çalma listelerini veya podcast'leri paylaşabilirsiniz.

Snapchat'te bir Spotify hissesi alırsanız, hangi şarkıyı yeni yolladığınızı dinlemeye başlamak için kaydırın. Instagram'da oldukça popüler olan doğrudan paylaşım Facebook Stories'e de geç kaldı; özellik sadece geçen ay başlattı. Snapchat paylaşımı Android ve iPhone'da Spotify için “yakında” yayılıyor.

Açıkça Spotify için öncelikli olmamakla birlikte Snapchat, yakında Instagram ve WhatsApp'ın da ötesinde yeni bir rekabetle karşı karşıya kalacak. Facebook, daha geniş bir çevrimiçi takipçi kitlesi yerine yakın arkadaşlarla paylaşmaya odaklanan, Konular adlı yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.