Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu)

 Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu)
Okunuyor Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu)

Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu) açmak için ayarlar kısmında Cihaz hakkında kısmına giriyoruz.Ardından oradaki Yapım Numara kısmına 7 defa tıklıyoruz.Bu sayede geliştirici modu aktif oluyor.Tekrar ayarlara geri dönüyoruz.Yeni bir menü geldiğini farkediyoruz.

Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu)

Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu) açmak için ayarlar kısmında Cihaz hakkında kısmına giriyoruz.Ardından oradaki Yapım Numara kısmına 7 defa tıklıyoruz.Bu sayede geliştirici modu aktif oluyor.Tekrar ayarlara geri dönüyoruz.Yeni bir menü geldiğini farkediyoruz. Ayarlara yeni gelen Geliştirici seçeneklerine tıklıyoruz.Ardından gelen menüde biraz aşşa indiğimiz vakit geliştirici modunu göreceksiniz umarım faydalı olmuştur.Hata alanlar yorum olarak yazabilir iyi günler.

Seo

Samsung s3 mini usb hata ayıklama modu açmak (Geliştirici Modu) açmak için ayarlar kısmında Cihaz hakkında kısmına giriyoruz.Ardından oradaki Yapım Numara kısmına 7 defa tıklıyoruz.Bu sayede geliştirici modu aktif oluyor.Tekrar ayarlara geri dönüyoruz.Yeni bir menü geldiğini farkediyoruz. Ayarlara yeni gelen Geliştirici seçeneklerine tıklıyoruz.Ardından gelen menüde biraz aşşa indiğimiz vakit USB Hata Ayıklama modunu göreceksiniz ona tıklamanız yeterlidir,umarım faydalı olmuştur.Hata alanlar yorum olarak yazabilir iyi günler.

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.