Donanım

Radeon Software Daha Fazla Hususiyet Almak Bu Aralıkta Gel #donanimhaber

AMD ve Radeon Technologies Group kadrosu, uzun süreden beri yazılım yanındaki hususiyet yığınını destekliyor ve Catalyst Control Center'dan Radeon Software Crimson Edition'a geçtiğinde yine başlamış olan senelik büyük bir güncellemeye götürüldü. Şu anda Radeon Yazılımları Adrenalin Sürümlerinde oturduklarını biliyoruz, OC3D'deki Mark'ın kartal gözü yardımıyla, AMD'den Frank Azor'un Çin'de Radeon ile alakalı konuşmak için sahneye çıktığını ve onlardan ne beklediğini ve daha da fazlası bulunduğunu biliyoruz. Aralık.

İlgili MSI Radeon RX 5700 Oyun X 8 GB Monitör Kartı İncelemesi – Navi 10 Lite, Oyun X İşlemine Başlıyor!

Radeon’daki en büyük yeniliklerden bazılarının, Radeon Yazılım’ındaki bu büyük güncellemelerle kullanıcılara yayıldığını, bazıları için ReLive, Wattman ve Radeon Chill olduklarını gördük. Son zamanlarda Anti-Lag ve Radeon Image Sharpening şeklinde Radeon tanıtım özelliklerini gördük. Radeon Image Sharpening, Radeon RX 5700 Series'in piyasaya sürülmesi ile kaydoldu ve o zamandan beri Polaris ve Vega serisi grafik kartlarına genişletildi. Oldukça uzun vakit ilkin Radeon en fazlaca neyi görmek istediklerini soran bir anket hazırlamıştı ve esneyen Radeon Imaj Netleştirmesi en üstte bir adet Integer Scaling vardı. Tamsayı Ölçeklendirme, Radeon'nun Intel de dahil olmak suretiyle rakiplerinin son güncellemelerinde ele aldıkları bir şeydir. Intel'in 10. Nesil Buz Gölü işlemcileri, NVIDIA'ları Turing tabanlı bir GPU icap ediyor. Tamsayılı Ölçeklendirme, her türden kullanıcı tarafınca fazlaca istek edilen bir hususiyet. Tamsayı Ölçeklendirme, Aralık ayındaki yeni güncellemeye en fazlaca uygulandığını görmek istediğim hususiyet. Radeon Software, kullananların kaybolabilecekleri ve müşterilerine daha çok öneri katabilecekleri bir fazlaca özelliğe esasen sahipler, bu nedenle şirketten fazlaca hoşgeldiniz. Bu sefer masaya getireceklerini dört gözle umuyorum. Okuyucularımızın, kanallarını görmek için neyi umduklarını duymayı fazlaca arzu ederdim.

Kaynak: Weibo, AMD ÇinTaktim etmek


Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı