PUBG Mobile Wall Hack – Aim Hack Güncel [2020]

 PUBG Mobile Wall Hack – Aim Hack Güncel [2020]
Okunuyor PUBG Mobile Wall Hack – Aim Hack Güncel [2020]
PUBG mobile hile

Dostlar evvela telefonunuzdan Pubg Mobile’i tamamen telefonunuzdan kaldırın. Sonrasında google play’den tekrar indirip kurun. Oyuna girin, herhangi bir map’de 5 dakika takılın, oynayın peşinden çıkış yapın. Ayrıca telefonunuz rootlu olmalı bunu da ihmal etmeyin bilmeyenler için söylüyorum. Pubg Mobile Wall Hack Aim Hack Güncel

Adımlar zor gelebilir fakat emin olarak netice alabilmeniz için adım adım anlatacağız.

PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi çıktı! - Donanım Günlüğü

Rootlu Telefonumuza Aşağıda Verdiğimiz Dosyaları Sırasıyla İndiriyoruz Hile İçin;

GameGardiuan için buraya tıklayın.

Host Dosyası için buraya tıklayın.

Hile Script’i için buraya tıklayın.

Vpn uygulaması için buraya tıklayın.

Rootlu cihazınıza, üstte verdiğim linkleri sırasıyla indirin.

Pubg Mobile Güncel Hile

  1. GameGuardian’ı inidirip, kurun. İndirilenler içinde bulabilirsiniz. Doğrudan indirme linkinden indirdiğiniz için kurulum izni isteyecektir izin verin.
  2. Host Dosyasını indirdiniz, indirilenlerinizde dursun.
  3. Hile Scripti dosyasını da indirdiniz. O da indirilenlerinizde duruyor.
  4. VPN uygulamasını indirin. Ve indirilenler kısmınızdan kurulumunu yapın. Doğrudan indirme linkinden indirdiğiniz için izin isteyecektir, izin verirsiniz.
  5. Bu işlemleri eksiksik olarak yaptıktan sonrasında indirdiğimiz VPN Host uygulamasını çalıştırıyoruz ve altta SELECT HOST FILE seçeneğine basıyoruz.
  6. Hemen sonra yukardan indirdiğiniz Host dosyasını seçiyoruz. Ve Vpn’in ortasında ki açık-kapalı işareti yeşile dönecek. Doğrusu çalışmaya başlamış olacak.
  7. Yukardan indirdiğimiz GameGuardian programını açıyoruz. Açtıktan sonrasında da Pubg Mobile oyunumuzu açıyoruz.
  8. Oyunumuz açıldıgında sol bölümde bulunan GameGuardian’a dönün ve PUBG’yi seçin. Sol bölümde > işaretine tıklayın ve yukarda indirttiğimiz Hile Script dosyasını seçin peşinden çalıştır diyin.
  9. Sonrasında bir şey yapmadan oyuna giriş yapın. Paraşüt ile düştükten ondan sonra game guard simgesine dokunun. GameGuard açıldı şimdi fonksiyonlar bölümüne giriş yapın. Fonksiyonlar içinde 1.si Sekmeme hilesi dir 1 ve 2 numaralı anteni seçip oyunumuza hileli bir halde devam edebilirsiniz.

Evet dostlar Pubg Mobile Hile mevzusuna oldukça ayrıntılı olarak değindik. Hiçbir yerde bu kadar ayrıntılı ve reel Pubg Mobile anlatımı olmadığı için kararlı biçimde bahsetmek istedik. ramazanakbuz.com iyi oyunlar diler.

Pubg Mobile Wall Hack Aim Hack Güncel

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.