Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar

 Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar
Okunuyor Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar

Para kazanmanın sırrı, yüksek ödeme yapan bir işte çalışmaktan geçmiyor, insanların sorunlarına yaratıcı çözümler bulmak ve bunları uygulayabilmek bu işin bir derecesidir. Bunun makale altında, çocuklar için daha genel finansal danışmanlık ve para kazanma fikirleri de bulacaksınız. Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar

Geri Dönüşüm

Image titled 58095 1 1

 

Düşük fiyatlı kullanılmış kitaplar satın alın. Daha sonra hepsiburada gittigidiyor kitapyurdu gibi sitelerden satış fiyatlarını öğrenin daha sonra satışına uygun bulduğunuz ücret ile bu kitapları satabilirsiniz.

 

Image titled 58095 2 1

 

Bahçe ve tasarruf satışında pazarlık avı. Belirli bir alanda (örn. Taxco Meksika gümüşü, aksiyon figürleri, klasik National Geographics) ya da sadece kalite için iyi bir gözünüz varsa, özel satışları erken ve sık sık beklenmedik fırsatlar bulmak için ziyaret edin.

 

Image titled 58095 4 1

Artan mobilyalar için Cila tiner, zımpara kağıdı ve bazı zanaat özellikleriniz varsa, yıpranmış mobilya satın alabilir ve biraz emek ile yeniden satış fiyatı elde edebilirsiniz.

Image titled 58095 5 1

Kurtarma ahşap hırpalanmış. Paletler ve palet stoğu ucuz (veya ücretsiz) ve gelmesi kolay. İnşaat alanlarında, toplum kolejlerinde, tadilat altındaki binalarda veya nakliye depolarında işlenmemiş örneklere bakın ve onları gizli güzelliklerini ortaya çıkarmak için ev yapımı fırın-kurutma makinesinde kurutun ve / veya fırında kurutun. Daha sonra ahşabı olduğu gibi yeniden satabilir veya güzel mobilyalara dönüştürebilirsiniz. (Ahşabın “geri kazanıldığı” nın reklamını yaptığınızdan emin olun, çünkü insanlar genellikle bunun için daha fazla ödeme yapmaya isteklidir.)

 

Image titled 58095 6

 

Evler ya da daireler çevirin. Eğer büyük bir tasarım anlayışı olan kullanışlı  bir adamsanız, bir evin inşasında neyin değerli olduğunu ve oynamak isteyeceğiniz varlıklarla ilgili bilgi sahibi olmak, gayrimenkul satın almayı, tamir etmeyi ve yeniden satmayı düşünün. Bu, oldukça fazla nakit ve dirsek teması gerektirir, ancak ödeme büyük olabilir.

 

Image titled 58095 9 1

 

Fotoğrafları sat. İyi bir kameranız ve iyi bir ışık, renk ve kompozisyon hissine sahipseniz, stok fotoğraflarını alabilir ve satabilirsiniz; yani, birçok uygulamayı ödünç veren ve çevrimiçi makaleleri veya ürünleri göstermek için yaygın olarak kullanılan, en az çaba harcayan nondescript görüntüler. Stok fotoğrafları (yangın musluğu, ilginç bir ağacın yanında çıplak bir duvar veya bilgisayarınızda varsayılan bir arka plan görüntüsü olarak bulabileceğiniz herhangi bir şey) almak daha kolaydır, ancak insanların fotoğrafları (yani insanlar tartışıyor, insanlar öpüşüyor, insanlar) Gülenler genellikle daha fazla kullanım için satıyorlar, çünkü daha fazla kullanımları var ve konularınızın yazılı yasal onayı gerekiyor. Herhangi bir kişiyle oturum açmadan önce size adil bir şekilde ödeyeceğiniz saygın bir stok fotoğraf satıcısı veya veritabanı için avlayın.

 

Image titled 58095 10

 

Web sitesi tasarlayın. İyi bir estetik anlayışı ve tasarım veya fotoğraf düzenleme yazılımı kullanarak, sosyal medya sayfaları, web logoları veya bilgisayar simge paketleri için arka plan grafikleri oluşturabilir ve satabilirsiniz. Bilgisayar programlamayı öğrenirseniz veya öğrenmeye istekliyseniz, web sayfalarını yapmayı ciddi şekilde düşünün; programcıların gelmesi kolay olabilir, ancak güzelliğe göz atan programcılar tamamen başka bir şeydir.

Image titled 58095 11 1

 

El işi yapmak ve satmak. Eğer biraz kurnazsanız, mallarınızı Etsy gibi bir sitede satmayı düşünün. Karmaşık projelerde daha fazla para kazanabilmenize rağmen (örn. Zarif bir ahşap yanmış kabak), emek-ışığı projeleri bile yüksek miktarlarda üretmeye istekli iseniz iyi para kazanabilir. Kim bilir – eğer iyi yaparsan, bir el işi işi yapmaya bile ilham verdin.

 

 

Image titled 58095 12

 

 

Bir gizemli müşteri ol. Bu, çeşitli kuruluşlarla iş yapmak ve ürün ve hizmetlerini bilgilerini bilmeden derecelendirmek anlamına gelir. Pasta gibi görünebilir, ancak ayrıklık gerektirdiği, ayrıntı için iyi bir hafıza (örn. Size yardım eden veya hizmet eden her bireyin adı) ve alışveriş deneyiminiz için ödeme yapabilmeniz için yeterli nakit olduğunu unutmayın. ve daha sonra, incelemenizin onaylanmasını beklemek üzere geri ödenmesini bekleyin.(bazı anketör firmalar bu işi sağlamaktadır)

 

Image titled 58095 13 1

 

Ürün yorumu yaz. Birçok şirket, iki sentiniz için iki sentten daha fazla ödeyecek. Ürün incelemeleri, diğer pek çok yazma işinin yazdığı yazı arka planını gerektirmeyen fikir sahibi olmak için ödeme almanın harika bir yoludur.

 

Image titled 58095 14

 

Çevrimiçi anketleri tamamlayın. Sıkıcı olsa da, çevrimiçi anketler genellikle hızlı ve ağrısızdır ve bir kerede birkaç dolar için hızla toplanabilir. Daha fazla ayrıntı için Ücretsiz Çevrimiçi Anketler ile Para Kazanma hakkında bilgi edinin.

 

Image titled 58095 15 1

 

Bir web sitesi veya blog başlatın. Elbette, online dünyadaki rekabet dik, ama iyi bir site ya da blogu ayrı kılan bir şey, yazarının özveri ve coşkusu. Birçok site, SEO ve anahtar kelimelere çok fazla odaklanırken, SEO optimizasyonunun içeriğinizin para kazanmasına yardımcı olması için gerekli olmasına rağmen, gerçekten önemli olan bir şeye karışmak, sizi kabalık yapan rakiplerinizden ayıracaktır.

 

Image titled 58095 16

 

Küçük bir iş kur. Tutkulu olmak, genellikle anonim, 1 dakikalık çevrimiçi gözden geçirmenin ardından aranan üstün bir ürüne ve daha iyi hizmete dönüşür. İlgi alanlarınız için bir pazar olmadığından endişeleniyor musunuz? Gerçek şu ki, kişisel olarak ne teklif etmek istediğinizi isteyen çok kişi tanımıyor olabilirsiniz, internet sayesinde, niş ürünleri için büyük bir pazar var (güvercin bezi, zincir gelinlik, adınız var)… Bir trend belirleyici olmanın sonu. Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için kendi web sitenizi oluşturabilir veya kendiniz ev sahibi olmak istemiyorsanız eBay veya benzer bir sitede satış yapabilirsiniz.
Metin Yazarlığı. Blogcular ve işletme sahipleri, İnternet pazarlama kampanyalarında onlara yardımcı olacak serbest yazarlar arıyor. İyi bir video pazarlama senaryosu, satış kopyası, basın bülteni, ürün incelemeleri, web sitesi içeriği ve reklam metni yazabilirseniz, bunu tam olarak yapan para kazanabilirsiniz. Bu copywriting işlerinin çoğunun arama motorlarının nasıl çalıştığı hakkında bilgi gerektirdiğinden temel SEO becerilerine ihtiyacınız olabilir. Bu insanlar trafik arıyorlar ve eğer bunu teslim ederseniz sadece sizi işe alacaklar.

 

Image titled 58095 17 1

 

 

Komşularının evcil hayvanlarını seyredin ve / veya yürüyün. Her hafta parka birkaç gözetleme yapmak eğlenmek, biraz egzersiz yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için iyi bir yoldur.

 

Image titled 58095 18

 

Bazılarını düzenli müşterilere ulaştırmak için fırça temizleme, biçme veya ağaç kesimi işlerine bakın. Bu, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi sağlar: eğer çam iğneleri toplamak için işe alınırsanız, güllerinize mal sürmek için kullanın; bu onların asitlerini ve yabani otların üzerindeki etkilerini takdir edecektir; Düşmüş bir ağacı kesmek ve temizlemek için kiralandıysanız, o kışta evinizi ısıtmak için kullanın.

 

Image titled 58095 19 1

 

Yaşlılar için ayak işlerini yap. Yiyecek almak, bağırsaklarını temizlemek ya da postaneye gitmek için yardıma ihtiyaç duyan insanlarla iletişim kurmak için yerel toplum merkezinize veya kilisenize başvurun. Aynı zamanda güzel arkadaşlıklar kurabilirsin.

 

 

Image titled 58095 20

 

Online garip işler bulun. Ortaya çıkan ilginç veya sıra dışı konserler için Craigslist, Fiverr veya Zaarly’ye göz atın.

 

Image titled 58095 22 1

 

WeReward: Bu iPhone ve Android uygulaması, paraya çeviren puanlar için küçük görevleri tamamlamanızı (örn. En sevdiğiniz içecekle birlikte fotoğrafınızı çekmeyi veya yeni bir tesiste yemek yemeyi) sağlar. Görev başı ödülü küçük olsa da, milyonlarca katılımcı şirket var ve noktalar hızla toplanabilir. Zaten aktif bir yaşam tarzınız varsa ve her zaman yemek yemeye / içmeye başlamak için kendinizi zorlamak zorunda kalmazsanız, konuma dayalı ödüller en iyisidir.

 

Image titled 58095 24

 

 

SEO
Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar Para Kazanmak için Kolay ve Hızlı Yollar

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.