Pantolon Üzerinden Türk Baharı Başlatmaya Çalışıyorlar

 Pantolon Üzerinden Türk Baharı Başlatmaya Çalışıyorlar
Okunuyor Pantolon Üzerinden Türk Baharı Başlatmaya Çalışıyorlar

Selamun aleyküm arkadaşlar bugün sizlerle bir düşüncemi paylaşmak istiyorum , buna komplo teoriside diyebilirsiniz ama ben sadece basit bir gözlem diyorum.Bir ailenin acısından hükümet devirmeye, ülkeyi yangın yerine çevirmeye çalışanların kirli çamaşırlarını ortaya sereceğim.Pantolon üzerinden yapılan o hadsiz prim !

Pantolon Üzerinden Türk Baharı Başlatmaya Çalışıyorlar

Arap Baharı ilk olarak 18 Aralık 2010 tarihinde Tunus’da başlamıştır. 18 Aralık 2010 tarihinde Tunuslu seyyar satıcı Muhammed Buazizi kendini yakma girişiminde bulunmuş akabinde bu olayın tesiri ile Tunus halkının ayaklanması üzerine başlayan arap ayaklanması diğer tüm arap bölgelerine sıçramış, devirdik dedikleri diktatörlerin gramına muhtaç kalmış durumdalar.Artık orta doğu kan gölü artık kaddafi yok kaddafi zalimdi ama amerika daha zalim.

[ads1]

İlk Türk Baharı Denemesi GEZİ PARKI OLAYLARI

Gezi Parkı protestoları, 2 ağaç için başlamış pkk ve beyaz Türklerin ortak cephede ilk savaşlarına tanık olmuştur , fetö polislerinde kışkırtmalarıyla dahada büyüyen olaylar Türkiyenin 4 bir yanında hissedilmiş CNN gibi uluslararası yayın kuruluşlarıda 7-24 olayı dahada büyüterek anlarak dünyaya servis etmişti.Doların ilk tahrip olduğu ve ucunun kaçmaya başladığı olayların ilkiydi dindirildi.

 

15 TEMMUZDAN SONRA DARBE YOLLARI KAPANDI GERİ KALAN SEÇENEK İSYAN VE İÇ SAVAŞTI

Devir geçti zaman geçti onlarca yol denendi , finansal ekonomik askeri ve BAŞARAMADILAR.

Ve başaramadılar.Ve şimdi Bir babanın işsizlikten bunalımdan çökmüş piskolojisiyle kendine zülmetmesi milli vicdanımızı sızlatan bu olay üzerinden prim yapmaya hatta ayaklandırma çıkararak adete Tunusta kendini yakmaya çalışan arap gibi , kendini öldürmesini ve ekonomik krizi kullanarak ülkede ayaklanma ve güvensizlik ortamı oluşturmaya çabalıyorlar.

Peki neler amaçlanıyor?

-Ülkede ayaklanma ve büyük çaplı gösteriler

-Gelecek seçimde hükümete zarar vermek

-Ülkede güvensizlik ortamı var gibi göstererek kredi puanımızın olası yükselme durumunu önlemek

Böyle haberlerin manşet yapılması önemli Peki yine mi tek suçlu erdoğan?

okul müdürünün suçu yok mu ? Valinin muhtarın komşunun akrabanın yinemi hükümet tek suçlu ? İnsanlığını yitirip vicdanınızı öldürüp tüm acıları ve sevinçleri sadece prim kaynağı olarak gören güce karşı bize Allah (Celle Celalühü) Yeter.

VE BU TUZAĞA GELMEYİN YETER.

SEO
pantolon pantolon pantolon

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.