Örümcek Erkek Kavgası Ondan sonra Oldukca Sert Izahat!

 Örümcek Erkek Kavgası Ondan sonra Oldukca Sert Izahat!
Okunuyor Örümcek Erkek Kavgası Ondan sonra Oldukca Sert Izahat!

Spider-Man’in Marvel evreninden ayrılması büyük yankı uyandırdı. En sert izahat ise, bizzat Örümcek Erkek’ın “babası” Stan Lee’nin kızından geldi!

Örümcek Adam Kavgası Sonrasında Çok Sert Açıklama!

 

Sony ve Marvel arasındaki anlaşmazlığa karşı, beyazperde ve çizgi-roman tutkunlarının tepkisi kar topu şeklinde büyüyerek artıyor. Marvel evrenini ve Örümcek Erkek’ı yaratan Stan Lee maalesef kısa vakit ilkin yaşamını yitirdi. Stan Lee’nin kızı Joan Celia, Marvel-Disney-Sony arasındaki problemler ile alakalı fazlasıyla dikkat cazibeli açıklamalarda bulunmuş oldu.

Joan Celia,Gerek Marvel gerekse Sony babamın mirasını sahip çıkmak niyetinde. Sadece aralarında herhangi bir anlaşmaya varamadılar. Onlar mevzubahis filmden kar elde etmekten başka bir şey istemediler. Babam yaşamını kaybettiğinde; ne Marvel ne de Sony yetkilileri beni aramadı. İlk günden itibaren, babamın çalışmalarını metalaştırdılar ve ona yahut mirasına hiç bir vakit hürmet yahut nezaket göstermediler” açıklamalarında bulunmuş oldu.

Joan Celia, “İş sona vardığında; asla kimse babama Marvel ve Disney’in yöneticilerinden daha fena davranamadı” ifadelerini kullandı.

Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.