Netflix Sürümü ‘ Death Note 2 ‘ Duyuruldu !

 Netflix Sürümü ‘ Death Note 2 ‘ Duyuruldu !
Okunuyor Netflix Sürümü ‘ Death Note 2 ‘ Duyuruldu !

Bazı uzun spekülasyonlardan sonra, Netflix’in Death Note canlı aksiyon filminin devamı doğrulandı! Death Note 2 yakında bizlerle …

death-note-netflix

Büyük, resmi bir duyuru yerine, Death Note 2’nin teyidi, Netflix’in gişe rekorları kıran film bölümünün geleceğini bozan THR’nin raporuna gömüldü. Geçtiğimiz sonbaharda tartışmasız ilk çıkışından sonra, Death Note, makalede kesinlikle tartışılan bir konu oldu.

“Sahip olduğu özellikler arasında, Netflix, Sarawy’nin senaryoyu yazan Greg Russo ile” büyük bir başarı “olarak nitelendirdiği 2017’nin dehşet verici Death Note’a bir devam filmi hazırlıyor.”

Wingard’ın doğrudan doğruya geri geleceği konusunda bir onaylama olmasa da, Russo’nun senaryo yazarı olarak tamamen yeni bir ek olduğunu belirtmek gerekir. Aynı soru, filmin oyuncuları, özellikle de kahramanı Işık Turner olarak Nat Wolff; Lakeith Stanfield onun düşmanı olarak, araştırmacı “L”; ve elbette, Willem Dafoe, Death Note kitabına yazılan korkunç ölümleri yapan Shinigami (ya da Japon ölüm tanrısı) olarak “Ryuk” olarak ses ve yüz performansı olarak.

Death Note 2

İlk film, büyük bir uçurumcular setinde bir şeyler bıraktı; Işık, L’in peşinde koşarak kaçtı, sadece polis babası James (Shea Whigham) tarafından keşfedildi. Bu arada, Işık’ın ölü (ve çok çarpık) kız arkadaşı Mia (Margaret Qualley) tarafından bırakılan bir Ölüm Notu sayfası şeklinde Işık’a karşı bir intikam aracı keşfetti. İzleyiciler, kolektif koltuklarının kenarlarında bırakıldı, L’nin müdürlerine ihanet edip etmeyeceğini ve Ölüm Uyarısını Işık’a karşı kullanıp kullanmadığını görmek için bekliyorlardı. Devamı, bu tür cevaplarla karşılayabilirdi – ya da tamamen farklı bir şey yaptı.

5
YORUMLAR
Diğer pek çok anime uyarlamasının aksine, Netflix’in Ölüm Notu, kendisini, doğrudan sekellerden ziyade, filmlerin bir antolojisi olarak kolayca işleyebilecek olan, kendine özgü bir imtiyaz haline gelme olasılığına borçludur. Gereken tek bağ konuları, Ryuk ve Death Note’dur ve yepyeni bir oyuncu kadrosu ve hikayenin eklenmesiyle, franchise, Death Note manga ve anime yerine, Final Destination serisine daha çabuk yaklaşırdı. Kaynak materyalinin birçok hayranının Netflix’in uyarlaması ile üzüldüğü için daha iyi bir yaklaşım olabilir; devamı için tamamen orijinal bir hikayeye başlamak, ilk filmi seven izleyicileri korumak için bir yol olabilir ve hainlerin franchise’ın Japonca ve Hollywood versiyonları arasında doğrudan bir karşılaştırma yapmasını sağlamaz. Death Note 2 bekliyoruz.

death-note-netflix

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.