N.O.V.A. Legacy v5.8.3c MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 N.O.V.A. Legacy v5.8.3c MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor N.O.V.A. Legacy v5.8.3c MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-10-16 14:21:35 N.O.V.A. Legacy v5.8.3c MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

N.O.V.A. Legacy v5.8.3c PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini yok etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. NOVA Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Onlarca silah, karanlık uzay, saldırgan düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. N.O.V.A. Legacy v5.8.3c sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. N.O.V.A. Legacy Play Store’da 1.445.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : oyun farklı bir dilde başlayabilir, sağ üst köşeden ayarlara girin açılan menüde mesajlaşma balonlarına dokunun ve TÜRK bayrağını seçin.

N.O.V.A. Legacy v5.8.3c MOD APK İNDİR – 100MB

Kurulumu

N.O.V.A. Legacy 5.8.3c MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOVA Legacy 5.8.3c para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

N.O.V.A. Legacy 5.8.3c elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun açılışta Rusça olarak başlar, üst sağ köşeden ayarlara girin açılan menüde mesajlaşma balonlarına dokunun ve TÜRK bayrağını seçin.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.