Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-05-21 20:37:39 Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 PARA HİLELİ APK, motor sporları oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playsport Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kulüp ile yarışlara çıkmak, rakiplerinizle kapışmak ve bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır. Motorsport Manager Mobile 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani, ücretsiz araç malzemesi hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın farklı bölgeleri, uzun süren yarışlar, teknik ekibiniz ve dahası sizleri bekliyor. Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Motorsport Manager Mobile 3 Play Store’da 46.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında :

[para+kilitler açık] apk dosyasında, aracınız için alacağınız parçaların fiyatı -1001 veya 0 olup, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

[kilitler açık] apk dosyasında, sadece gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

[para+kilitler açık] Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 MOD APK İNDİR – 27MB

[para+kilitler açık] YEDEK LİNK

[kilitler açık] Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 MOD APK İNDİR – 27MB

[kilitler açık] YEDEK LİNK

Motorsport Manager Mobile 3 v1.1.0 OBB DATA İNDİR – 241MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Motorsport Manager Mobile 3 v1.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playsportgames.mmm3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Motorsport Manager Mobile 3 1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Motorsport Manager Mobile 3 1.0.1 para hile apk : oyun içindeki araç parçalarının fiyatı -1001 veya 0’dır.

Motorsport Manager Mobile 3 1.0.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin, ekstraların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.