• Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Microsoft’un ilginç müzikal videosu Vista, Windows Phone ve diğerleriyle alay ediyor #teknoloji

Microsoft’un ilginç müzikal videosu Vista, Windows Phone ve diğerleriyle alay ediyor #teknoloji

 Microsoft’un ilginç müzikal videosu Vista, Windows Phone ve diğerleriyle alay ediyor
 #teknoloji
Okunuyor Microsoft’un ilginç müzikal videosu Vista, Windows Phone ve diğerleriyle alay ediyor #teknoloji

Microsoft'ta çalışan 150 tam zamanlı çalışan ve stajyer, bir Microsoft müzik videosu oluşturmak için sabah, hafta sonları ve geceleri gönüllü oldu. Video, Washington’un Redmond kentindeki Microsoft’un kurumsal kampüsündeki çeşitli binalarda çekildi ve stajyerlerin ve çalışanların “burada nasıl gerçekleştiğini” söyleyen ve dans eden stajyerleri içeriyor.

Kurucu Bill Gates hakkında bir bölümle başlıyor, “dünyanın dört bir yanındaki ürünlerimizi iyi tanıdığımız, bir telefon yapmaya çalıştığımız durumlar dışında” bilinen klasik çizgilerden önce! Müzikal, firmanın kısaca bir atışı kaçırdığını bile kabul ediyor Vista ile eski CEO'su Steve Ballmer'in ünlü “geliştiricileri, geliştiricileri, geliştiricileri” ilahisini duyurdu.

Yıllar boyunca Microsoft’tan oldukça garip videolar gördük, ancak bu konudaki sekiz haftalık çaba, noktalarda biraz cüretkar olsa bile tamamen alay etmeyi zorlaştırıyor. Her iki durumda da, kesinlikle bir Windows 7 ev partisi, bir Bruce Springsteen grubu içeren bir Windows Vista SP1 videosu veya Windows Phone 7 fangirls videosu kadar kötü değil. Neyse ki, bu Microsoft stajyerleri bu videoyu yapmak için de şirketin Songsmith uygulamasını kullanmadı.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.