league of legends

LoL Tabaka Sıralaması | En İyi LoL Şampiyonu 9.22 için Düzen Sıralaması Seçiyor | Sıradaki Sadece Sıra

League of Legends aşama listeleri, daha çok oyun kazanmak için en iyi şampiyonları seçerek solo sıradaki merdivenleri tırmanmanıza destek verir. Bu LoL düzen sıralaması bütün League of Legends şampiyonlarını muhtelif rollerde düzenler. Öteki LoL düzen listeleri, şampiyonların yalnız müsait bulunduğunu düşündüklerini gösterir.

Bu League of Legends tabaka sıralaması, favorilerinizi seçmenize ve aralarında bir tek kuyruğa girmek için en iyi LoL şampiyonlarını seçmenize izin verir. Cho'Gath desteğini oynamayı sevseniz bile, öteki LoL şampiyonlarıyla karşılaştırıldığında nereye koyduğunu bilirsiniz.

LoL Katman Listesi God Tier Pick

LoL Katman Listesi God Tier Pick

SEZON 9 – PATCH 9.22

"Tırmanacak En İyi Şampiyonlar"

League of Legends aşama listeleri, daha çok oyun kazanmak için en iyi şampiyonları seçerek solo sıradaki merdivenleri tırmanmanıza destek verir. Bu LoL düzen sıralaması bütün League of Legends şampiyonlarını muhtelif rollerde düzenler. Öteki LoL düzen listeleri, şampiyonların yalnız müsait bulunduğunu düşündüklerini gösterir.

Bu League of Legends tabaka sıralaması, favorilerinizi seçmenize ve aralarında bir tek kuyruğa girmek için en iyi LoL şampiyonlarını seçmenize izin verir. Cho'Gath desteğini oynamayı sevseniz bile, öteki LoL şampiyonlarıyla karşılaştırıldığında nereye koyduğunu bilirsiniz.

Yama 9.22 Tabaka Sıralaması Güncelleme Özeti

19 Kasım tam köşesinde ve oyuncular tryhard pantolon çırpıyorlar. Tekrar, iyi bir şampiyon seçmenin anahtarı kazanıyor. Vurgulama makaraları için gitmek istiyorsanız o halde çekinmeyin, sadece bu sıralama devamlı olarak oyunları kazanacak şampiyonlara odaklanır.

Aşağıdaki aşama sıralamasında nelerin değiştiğini deneyin!

Her zamanki benzer biçimde, unutma Hemen hemen yapmadıysanız, Feysbuk'taki siteyi beğenin!

LoL Tabaka Sıralaması

Allah Tabaka Sıralaması

(En Yüksek Tesir: Nerede ise Her Durumda İyi | Beraber Kazanmak İçin En Basit)

Orta şeritFizz, Ekko, Ahri
OrmanElise, Shaco, Ekko
En iyi şeritKayle, Pantheon, Jax
Bot şeridiAshe, Hanımefendi Fortune, Jinx
YardımcıBlitzcrank, Leona, Nautilus

Allah Seviyesine Yükselmek: Ekko (Orman), Kled (Üstte), Shaco (Orman)

1. kat

(Kuvvetli / Tercih Edilen Seçenekler | Daha Süratli Öğrenin ve Kazanın | Sadece Sırası ile İyi Çalışır)

Düzen 1'e Yükseliyor: Diana (Orta)
Seviyeye Düşmek 1: Caitlyn (Nişancı), Dr. Mundo (Orman), Kled (Üstte), Zac (Orman)

Kat 2

(Uygulanabilir / Dengeli Seçimler | Sadece Kuyrukta Ortak | İyileşme Uygulaması Gerekiyor)

2. Seviyeye Yükseliyor: Diana (Orman)
2. Seviyeye Düşmek: Ezreal (Nişancı), Jax (Orman), Karthus (Orta), Mordekaiser (Orta), Rengar (Orman), Rumble (Orta), Shyvana (Orman), Sivir (Nişancı), Tarık (Yardımcı), Vayne (Nişancı) , Volibear (Orman / Üst), Zilean (Orta), Wukong (Üst), Zoe (Orta)

Tabaka 3

(Daha Fazla Kabiliyet yahut Data Gerekiyor |

Düzen 3'e Yükselmek:
Düzen 3'e Düşmek: Azir (Orta), Corki (Orta), Gangplank (Orta), Hekarim (Üst), Nasus (Orman), Karma (Orta), Kennen (Orta), Pik (Orta), Sylas (Orta)

Aşama 4

(Kullanılan Çabaya Dayalı Düşük Yarar)

Düzen 4'e Düşmek:


Allah Katmanı: Bu şampiyonlar aşağı tutmak hemen hemen olanaksız. Ekibiniz bu şampiyonları kapatmayı ve sert bir halde durdurmayı öncelikli yapmazsa, şeritlerini kaybederlerse, CS'de kaybederler ve şampiyona ilk defa katılırlarsa, takımınız için büyük bir sorun olabilirler. . Öte taraftan, şampiyonda hakikaten iyilerse … havlu atmanın tarihi geldi.

1. kat: Bu şampiyonlar çoğu zaman mutlaka oldukça iyi netice verir ve öteki şampiyonların çoğundan bir tür avantaja haizdir. İyi yaptıklarında, takımları iyi iş çıkarır. İyi performans göstermedikleri süre bile, takımları, geç oyun hizmetlerinin bir yahut daha çok hususi durumunu kullanarak, geri dönüş zaferini kazanma şansına sahipler.

Kat 2: Bu, Riot'un tasarımlarını yerleştirmek için vurmuş olduğu dengeli şampiyonlar katmanıdır. Bu şampiyonlar çoğu zaman kendi başlarına iyi işler yaparlar ve kazanma şansı yüksek olan oldukça kuvvetli seçimlerdir. Sadece, hiç bir biçimde güç almıyorlar ve cılız yönleri var.

Tabaka 3: Bu şampiyonlar hala oldukça iyi şeyler yapabiliyor, sadece yuvarlanmak için birazcık daha kartopuna gerekseme duyuyorlar. Erken bir liderlik yapsalar bile, üzerlerindeki gelgitleri bir yahut iki hatayla çevirmek hala oldukça olası. Ek olarak, aktifleştirilebilecek birtakım cılız yönleri de olabilir.

Aşama 4: Bu şampiyonlar ya destekleniyor yahut aynı gayret için öteki şampiyonlardan daha azca armağan veriyorlar. Bu şampiyonlar temel olarak oyundan kazanmaya adım atar yahut oyunun geri kalanında eğlenir. İşlerini doğru yapmak için dibine gereksinimleri var ve şayet yeterince alamazlarsa, hasım kadrosunun yumruk atması için kum torbası haline geliyorlar. Bu şampiyonlardan birinin takımında beslenmesiyle geri dönüş şansı hemen hemen yok.
Kafi oyun süresi olan bir şampiyona yüksek kazanma payı *bir şey* çoğu zaman doğru masraf ve düşük yengi payı, bu şampiyonla olan maçlarda olanların lehine olmadığını gösterir.

Düşük yengi payı, bir şampiyonun yanlış oynadığı ve yengi oranının gösterdiğinden daha kuvvetli olduğu anlamına gelebilir, sadece ilk 25 yengi payı (120 şampiyonla) neredeyse daima bir şampiyon bulunduğunu gösterir. en azından örneklem büyüklüğü yeterince büyükse, Aşama 1 yahut yüksek Aşama 2 için iyi bir aday.

Bu, yüksek kazanma oranlarına haiz olan şampiyonların şu anda kesinlikle İYİ oldukları anlamına gelmez, bilhassa düşük bir oyun oranına sahiplerse yahut müsait eşleşmelere girme eğilimindeyse, bu demek değildir. Durumun bu şekilde bulunduğunu düşünürsek, bu şampiyonlar bu aşama listesine düşündüğünüzden değişik bir halde yerleştirilecektir.

Benzer biçimde, hala kabul edilebilir sapmaların içerisinde olan düşük hasılat oranlarına haiz olan şampiyonlar, orta derece hasılat oranlarına haiz bir şampiyondan beklediğinizden birazcık daha yüksek olabilir.

Bu aşama listede şampiyonluk oranlarının düşük olması, sadece genel oyun oranlarının düşük olması durumunda, nispeten azca sayıdaki ergonomik maçtan sonrasında iyi kazanma oranlarının olması, bu şampiyonları yalnız denemeleri için toplayan oyuncuların ortalamayı düşürmesi anlamına gelebilir. Bu durumda, onları listeye daha yükseğe koyacağız.

Burada kazanma oranları ile alakalı daha çok fikir.

Bu aşama listesinin 3. Aşamasında, ikinci bir seçim olarak iyi olan birtakım şampiyonlar yerleştirdik, sadece öncelikle muhtelif meta şampiyonlar tarafınca toplanırsa sert bir halde şaplak atılabilir. Fazlaca muhtelif şampiyonlarda iyiyseniz, şeridinizi saran bir şampiyon kura çekmek adım atmak için iyi bir yerdir. Hafifçe bir avantaj elde edebilir ve net bir tecrübe avantajına haiz değilseniz, bu aşama sıralamasında hem üst sıralarda yer edinen aynı zamanda hasım şeridinize karşı çıkan bir şampiyonu kura çekmek size bir oyun kazanmanız için kafi verebilir.

Daha popüler olan şampiyon sayacı kılavuzlarımızdan birkaçına göz atın:

  1. Yasuo Sayaçlar
  2. Darius Sayaçları
  3. Vayne Sayaçları
  4. Leblanc Sayaçları
  5. Burada daha çok mevcut

Ashe (Allah Düzen Bot)

Ashe hakim olmaya devam ediyor. Her şey dahil destekleri ve destekleyici destekleri ile son aşama iyi bir performans sergiliyor ve bu da onu herhangi bir takım kompozisyonunda aşırı derecede elastik yapıyor. Oyunda hareketlilik miktarının onun performansını engelleyeceğini düşünürsünüz, fakat aslına bakarsak ona destek verir. Uzun süredir öne sürdüğü hasar şampiyonları şimdi onu her zamankinden daha kıymetli hale getiriyor. İyi bir Ashe nihai yahut iki, oyunu kendi başına değiştirebilmek için fazlasıyla kafi.

Diana (Tier 2 Ormanı)

Diana ormanı tipik olarak oyundaki oldukça cansız davranma eğiliminde olan ve sonrasında onu en üst düzeye çıkardıktan sonrasında ortaya çıkan şampiyon bir roldür. Genel hatlarıyla konuşursak, erken oyun baskısını yitirmek, bir çok insan için değmez, şu sebeple ormanın tesirini tamamen olumsuzlar. Öte taraftan, Diana muhteşem bir dalga netliğine haiz ve bununla birlikte yatırımını kıymetli kılmak için altıya çıktığında yeteri kadar hasar veriyor. Ekibiniz 6 yaşından ilkin kendi takımını tutabilirse, mutlak bir canavardır.

Ekko (Allah Katmanlı Orman)

Ekko, hem Jungle aynı zamanda Mid şeridinde mükemmelleşmeye devam ediyor ve inanılmaz hareket yeteneği ve hasarı, sersemlemesine bile inmeden bile tek seferde ezilmelere yeteri kadar zarar vermesini sağlıyor. Ayrıca, AOE CC'nizi topraklarsanız, 1v9'sevinç bir hamle olur.

Jax (Allah Tabaka Üzeri)

Şu anki niteliğinde, Jax tam ortasında ve vasatta baskıcı değil. Sadece, haiz olduğu tutarlılık ve yoğun kartopu kabiliyetidir. Jax top, iki maddeye geldiğinde, şampiyondan şampiyona ve takımları tek başına bitirmek için atlayacağı büyük bir geçme zamanlayıcısıdır. Erken kaybetmiş olduğu şeritler bile oyunda hemen sonra onunla nadiren ilgilenebilir.

Kai'Sa (1. Aşama Marksman)

Kai'Sa, oyundaki en popüler nişancı. Şayet ustalaşırsanız, çok iyi ve solo taşımaya yeterince zarar verebilecek durumda. Öte taraftan, düşük sıradaki ve solo sıradaki yüksek riskli oyun seçimi bu listedeki God Tier şampiyonlarının çoğundan daha azca tutarlı olma eğilimindedir. Bu nedenle, setinin bir galibiyetle sonuçlanabilmesi için oyunu olabildiğince yakın zamanda oynamanın yerine, vurgulama makaralarına gitme eğiliminin bir kararı olarak ona birkaç puan verdik.

Hanımefendi Fortune (Allah Düzen Nişancı)

Miss Fortune'u Allah'ya yerleştirmek Tier oldukça tartışmalı olacak. Sadece, doğru oynarsan, dürüst olmak gerekirse, oyundaki en baskıcı şerit nişancılarından biri. Bir tek azar azar klepto ile çiftleşseniz bile, maçın ortasında şampiyon olan tereyağlı sıcak bir bıçak benzer biçimde alev alabilir. Atak hızı steroidi, erken hücum hızından ziyade iki hasar maddesi almasına izin verir ve altın nesli, ona öteki nişancılardan oldukça daha süratli alma kabiliyeti verir. Birtakım insanoğlu yakınma etse de tanklara zarar vermez, oyunda miktar olarak erken ölmediğiniz sürece oynamaya son aşama müessir ve tutarlıdır.

Qiyana (Aşama 2 Orta)

Bu, yerleştirmek için entresan bir suikastçi. Onun kiti inanılmaz derecede değişik ve anlık kararlar almak zor. Değişik unsurları toplamak, verilen herhangi bir işlemi yapabilir yahut kırabilir ve nihai oyunu delicesine oyun değiştirmekten "hoş renkler" e kadar uzanır. Olduğu söyleniyor, bence hata için bir aralık verilmiş, hala çok iyi ve birazcık dengeli. Bütün kazanma oranları fena bir şampiyon bulunduğunu yansıtıyor, sadece pratikte inanılmaz derecede zor kartopu yapıyor.

Renekton (2. Aşama Orta)

Ryze (Aşama 2 Orta)

Ryze Tier 2? Bu erkek delirmiş olmalı! Çekirdeğindeki Ryze asılmayı zor olmayan bir şampiyon, fakat bununla birlikte yalnız kabiliyetlerine bakarak ve patika yaparak bakıp oynayabileceğiniz bir şampiyon değil. Ryze'de başarıya ulaşmış olmak için büyüleri ve onları kullanmak için en müsait düzenlilik arasındaki etkileşimi anlamanız icap eder. En yüksek seviyelerde, Ryze inanılmaz derecede iyi ve 1v5 olabilir. Bununla beraber, bir çok oyuncu için beklenenden daha azca hasar aldığını göreceksin ve sonuçta noksan bulunduğunu hissediyorsun.

Yasal Ihtar:


Source bağlantı

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: