league of legends

League of Legends için En İyi Şampiyonlar Yasağı Düzen Sıralaması Sıradaki Bronz | Gümüş | Altın | Platin | Elmas – Yama 9.24 Aralık

Sinir Hala Sinir bozucu, Radarda Cassiopeia

Yama 9.24, Conqueror ve Senna'daki inekler de dahil olmak suretiyle bir takım değişiklikle ortaya çıkıyor. Bu ineklerle bile, şu ana kadar hala iyi performans sergiliyorlar benzer biçimde gözüküyor, bu da muayyen bölümlerde ne sıklıkta seçildiklerini dikkate alarak hala katı bir yasak olduğu anlamına geliyor.

Tekrar de ilginç bir halde, Cassiopeia yalnız Platinum + 'da hakikaten oynadı, bu da bir çok bölümün tayfa arkadaşlarına yağan inanılmaz hasar çıktısının tadını çıkarmanın zevkine haiz olmayacağı anlamına geliyor.

Aşağıdaki bütün listeye göz atın!

Ban Tier List

Sinir Hala Sinir bozucu, Radarda Cassiopeia

Bu listenin amacı, hasım ekiplerinin listenin en üstündekileri yasaklayacağı bilgisiyle optimal yasakları keşfetmektir.

Fikir Periyodunu Yasaklama

Allah Seviyesi (Muhtemelen / Yasaklanması Gerekenler): Senna, Morgana, Nautilus, Cassiopeia,
İyi Yasaklamalar (Popüler Kuvvetli Şampiyonlar): Caitlyn, Ekko, Mordekaiser

Meh Yasakları (Olası Fakat Lüzumsuz Yasakları): Akali, Yasuo, Ryze

Gümüş

Bronz / Demir

Metot

En son, hem kazanma oranının aynı zamanda popülaritenin bölünme açısından bir analizini yapıyorum ve böylelikle bu bölüm için iyi yasaklar getiriyorum.


Source bağlantı

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: