Laptop Tycoon v1.0.7 MOD APK Güncel Hile

 Laptop Tycoon v1.0.7 MOD APK Güncel Hile
Okunuyor Laptop Tycoon v1.0.7 MOD APK Güncel Hile

Güncel 2020-10-18 19:48:48 Laptop Tycoon v1.0.7 MOD APK hilesi

Laptop Tycoon v1.0.7 PARA HİLELİ APK, işletme, ticaret ve teknoloji üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Roastery Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz şirkette dizüstü bilgisayarlar üretmek, satışını yapmak ve para kazanmaktır. Laptop Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, şirketiniz için tüm geliştirmeleri yapabilirsiniz. Detaylı oyun sistemi, bilgisayarlar için farklı özellikler – donanımlar, çalışanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Laptop Tycoon v1.0.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Laptop Tycoon Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyuna giriş yaptığınızda “OYUNA DEVAM ET” seçeneği ile devam edin, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.

Laptop Tycoon v1.0.7 MOD APK İNDİR – 85MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Laptop Tycoon v1.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Laptop Tycoon 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Laptop Tycoon 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

Laptop Tycoon 1.0.7 ekran hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan laptop ekranlarının kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.