Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

 Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile
Okunuyor Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

Güncel 2020-05-27 19:51:47 Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK, strateji, yönetim ve krallık kurma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz topraklarda krallığınızı kurmak, yönetmek, yaratıklara karşı savaşmak ve halkınızı mutlu etmektir. İnşa edilmesi gereken onlarca yapı, farklı el aletleri – silahlar kullanabilen insanlar, keşfedilecek bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom New Lands v1.3.3 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, oynanabilirlik artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minik bir köyden koca bir krallığa dönüşmek parmaklarınızın ucundadır. Kingdom New Lands Play Store’da 39.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !
Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.