Ikea yakında açılacak olan 15 € Sonos uzaktan kumandasını gösterdi #teknoloji

 Ikea yakında açılacak olan 15 € Sonos uzaktan kumandasını gösterdi
 #teknoloji
Okunuyor Ikea yakında açılacak olan 15 € Sonos uzaktan kumandasını gösterdi #teknoloji

Symfonisk uzaktan kumandasının fiyatı 14.99 € gösteren resmi bir ürün sayfasına sahip. Fransız Ikea web sitesinde ilk olarak TweakersUzaktan kumanda, Ikea’nın Sonos uyumlu Symfonisk hoparlörlerini kontrol etmek için tasarlandı ve güvenilir Hollandalı teknik siteye göre İngiltere ve 1 Ekim’de nakliye işlemine başlayacak. ABD’de ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil.

Küçük kontrol cihazı şu şekilde çalışır: Duraklatmak için bir kez aşağı, oynatmak için tekrar basın; parçaları ileri ve geri atlamak için iki veya üç kez basın; veya ses seviyesini azaltmak veya artırmak için kadranı sola veya sağa çevirin. Ürünle birlikte verilen manyetik montaj sayesinde masa veya duvarda çalışır.


Beyaz veya siyah renkte mevcut olup, Ikea’nın kör denetleyiciler, ışıklar, soketler, sensörler, dimmerler ve anahtarlar gibi ucuz akıllı ev ürünlerini birbirine bağlayan aynı 30 $ Ikea Trådfri ağ geçidi gerektiriyor. Symfonisk uzaktan kumandası, Ikea'dan gelen en yeni cihazdır ve şimdilerde şirketin akıllı eve girmesi bekleniyor.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.