İflas eden bütçe havayolu Wow Air Ekim ayında geri dönüş yapacak #teknoloji

 İflas eden bütçe havayolu Wow Air Ekim ayında geri dönüş yapacak
 #teknoloji
Okunuyor İflas eden bütçe havayolu Wow Air Ekim ayında geri dönüş yapacak #teknoloji

İzlandalı bütçe havayolu Wow Air'i en son duyduğumuzda, Mart 2019’da, uyarıda bulunmaksızın operasyonları durdurdu ve o sırada 4.000 yolcuya yol açtı. Yahoo’ya göre, havayolu şirketi USAerospace Associates’in yaptığı büyük yatırımlar sayesinde bu yılın ekim ayında geri dönecek.

USAerospace Associates Genel Müdürü Michele Ballarin, geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında Wow Air'ın operasyonda sadece iki uçakla yeniden başlatılacağını, bu sayıyı 2020 yazında 10'dan fazla uçağa çıkarma potansiyeli olduğunu söyledi. Reykjavik ve yakındaki Keflavik Uluslararası Havaalanı tesislerine sahip olacak olmasına rağmen, Washington, DC dışında bulunan Dulles Uluslararası Havalimanı'nda bulunacak.

Uçan Wow Air deneyimi hakkında neyin farklı olacağını gelince, İzlandalı yayın Visir Michelin yıldızlı bir şefin sözde yarattığı sözde uçuş ve servislerin sunulduğu havaalanlarında bekleme salonları gibi müşterilere lüks imkanlar sunacağını paylaşıyor. Her şey kulağa hoş geliyor – özellikle ekonomik bir havayolu için – ama aniden iflas etmemek, Wow Air'in bu yılın başlarında tekrar başladığında başarabileceği en iyi şey olacak.

Wow Air henüz resmi kanallarından herhangi bir açıklama yapmadı. Web sitesinin güvenlik sertifikası 74 gün önce sona ermiştir ve hala karaya oturmuş yolcuların ani iflastan etkilendiklerinde nasıl para iadesi alabilecekleri konusundaki seyahat uyarısını göstermektedir.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.