HobiŞiirlerim

Herşey Bu Yüzden #Şiirlerim

Giriş
Herşey bu yüzden dediğim özlemdin sen 🙂 hersey bu yüzden dediğim yaramdın sen.Hersey bu yüzden dediğim sarandın sen.Öyleydi işte bu kadar fazla bende sendin.İçimde bendin.Kalbimi saran sıkı bir derdim.Yinede dinlemeden yargılama derdim.Bu yüzden bu şiiri senin için derledim.

 

HERŞEY BU YÜZDEN

 

Yine mi kırdım seni?

Sana gelen yolda ben kayıp

Haykırışlarım acıttı mı içini

Herşey bu yüzden, seni özledim ben.

 

Melekler öptü alnından,

Bulutlar serildi altına,

Sen rahat uyu,bütün dünya amade olsun tatlıma,

Seni üzdüm farkındayım ama,

Herşey bu yüzden,seni özledim ben.

 

Gece tutmaz gözümü uyku

Seviyorum seni demezsen

Her an seni kaybederim diye bir sorgu.

İçimde çok derin bir korku

Herşey bu yüzden, seni özledim ben.

 

Nerede olursan ol bir gel de,

Nefessiz koşarım,sen yeterki bekle

Hatalıyım,fakat biliyorum anlarsın beni…

Uykudan daha tatlısın canım sevgili…

Herşey bu yüzden, seni çok özledim ben…

 

Yastığa sarılır hatıralarla konuşurum

Sabah kalkdığında o masum yüzün

Sersem bakışların, dağınık saçların

Hepsi içimde merak sağanak sağanak

Geç kalkarsam kızma

Kesin rüyanın birinde senle buluşurum

Herşey bu yüzden , seni özledim ben.

 

 

Seni seviyorum dualarımda derim rabbime

Olsun bu aşk baki

Birde derim  ey bizi yaratan kavuştur bizi

Hatalarım

Kusurlarım

Günahlarım

Yangınım

Bazen de kırgın

Ama herşey bu yüzden hayatım

Seni çok özledim ben.

Diğer şiirlerim için : http://ramazanakbuz.com/siirlerim/

 

Şiirim
HERŞEY BU YΰZDEN Yine mi kırdım seni? Sana gelen yolda ben kayıp Haykırışlarım acıttı mı içini Herşey bu yΰzden, seni özledim ben. Melekler öptü alnından, Bulutlar serildi altına, Sen rahat uyu,bütün dünya amade olsun tatlıma, Seni üzdüm farkındayım ama, Herşey bu yΰden,seni özledim ben. Gece tutmaz gözümü uyku Seviyorum seni demezsen Her an seni kaybederim diye bir sorgu. İçimde çok derin bir korku Herşey bu yΰzden, seni özledim ben. Nerede olursan ol bir gel de, Nefessiz koşarım,sen yeterki bekle Hatalıyım,fakat biliyorum anlarsın beni… Uykudan daha tatlısın canım sevgili… Herşey bu yΰzden, seni çok özledim ben… Yastığa sarılır hatıralarla konuşurum Sabah kalkdığında o masum yüzün Sersem bakışların, dağınık saçların Hepsi içimde merak sağanak sağanak Geç kalkarsam kızma Kesin rüyanın birinde senle buluşurum Herşey bu yΰzden , seni özledim ben. Seni seviyorum dualarımda derim rabbime Olsun bu aşk baki Birde derim ey bizi yaratan kavuştur bizi Hatalarım Kusurlarım Günahlarım Yangınım Bazen de kırgın Ama herşey bu yüzden hayatım Seni çok özledim ben.

 

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: