Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 MOD APK Aktüel Hile

 Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 MOD APK Aktüel Hile
Okunuyor Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 MOD APK Aktüel Hile

Aktüel 2020-02-05 19:36:03 Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 MOD APK hilesi

Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 PARA HİLELİ APK, kafa futbolu oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Liga de Fútbol Profesional firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile bulunduğunuz saha içerisinde rakibin kalesine topu yollamak ve galip gelmektir. Head Football LaLiga 2020 içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu süresiz para hileli, süresiz altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, futbolcunuzu arzu ettiğiniz şeklinde özelleştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, hususi yetenekleriniz, değişik oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 sürümünde 2020 yılı sezonu sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Head Football LaLiga 2020 Play Store’da 885.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 MOD APK İNDİR – 70MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Head Football LaLiga 2020 6.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Head Football LaLiga 2020 6.0.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.