Güzel insan ” Jiraiya Sama ” || Ufak Spoiler içerir

 Güzel insan ” Jiraiya Sama ” || Ufak Spoiler içerir
Okunuyor Güzel insan ” Jiraiya Sama ” || Ufak Spoiler içerir

Jiraiya , koca yürekli güzel insan Konaha köyünün efsanevi Sannin’inlerinden biri.Kim olduğu vb şeyleri ben vikipedi değilim detaylarını çok paylaşmayacağım.Sadece onunla olan hatılarımızla ilerleyecek bir makale bu ve biraz daha fazlası.

İlk Hayatımıza Dokunması

Naruto ilk kez onu kadınları dikizlerken görmüştü , gücünün farkına varınca yapışmıştı yakasına.Bir kaç teknik için çünkü yalnız kalmıştı, antreman yaptığı hocası onun ruhuna hitap etmiyordu.Ve Naruto kapasitesi bununla sınırlıda değildi.İşte böyle güzel bi günde gördük bu güzel insanı

Icha Icha serisinin yazarıydı (Grinin Elli Tonu Tarzı) ona sorsan sadece ilham almak için dikizliyordu kızları, çocukluğuda narutoya benziyordu.Efsanevi Kurbağa Keşişi sahip çıktı narutoya gitti, eğitti ve naruto ona güzel bir lakap taktı : Ero Sennin

ero sennin gif ile ilgili görsel sonucu

Naruto’yu hep oğlu olarak görmüştü, ve narutonun tanımadığı babasının tekniği olan Rasengan’ı öğretmişti.Itachi ve Kisame Naruto’yu avlamak için Konoha’ya geldiklerinde Jiraiya ile savaşmaktan kaçınmışlardı, Nasıl böyle bir Senninle başa çıkabilirlerdi ki ? 2 kere Hokage olmayı reddetmişti,yeri değildi , karakteri hiç değildi.

ero sennin gif ile ilgili görsel sonucu

  • Toplam 1839 göreve katılmıştı; 58 D-rank, 345 C-rank, 684 B-rank, 614 A-rank, 138 S-rank.
  • En bilge Kurbağa Jiraiya’ya bir gün “Öğrencin dünyayı değiştirecek” gibisinden birşeyler demiştir.

 

Çocukluğu narutoya benziyordu ve narutoya bir gelecek çiziyordu.Efsane Senninden efsane eğitim

jiraiya ile ilgili görsel sonucu

 

” Bir Shinobi’nin yaşamı, nasıl yaşadığıyla değil, ölümünden önce başarmış olduklarıyla ölçülür.”

“İnsanlar incindiklerinde nefret etmeyi öğrenirler. İnsanlar başkalarını incittiklerinde nefret edilirler ve suçlulukla dolarlar. Fakat bu acıyı bilmek insanların nazik olmasını sağlar. Acı insanları büyümesini sağlar. Ve nasıl büyüdüğün sana kalmış”

”Tsunade tarafından sürekli red edildim,Arkadaşımı durduramadım,Ne ustamı nede öğrencimi koruyamadım. Hep hokagelerden biri gibi ölmek istedim,onların yaptıklarının karşısında benim yaptıklarım önemsiz, değersiz şeylerdi. Başarısızlıkların sadece yetenek geliştiren şeyler olduğuna inanarak yaşamıştım… Buna karşılık bende başarısızlıklarımı unutturacak büyük şeyler başaracağıma yemin etmiştim. Ve harikulade bir shinobi olarak ölecektim.En azından bu olmasını umduğum şeydi. Ama bu halimle benim hikayem bu şekilde son buluyor. Pain’i yenip, Akatsuki’yi durdurarak, Shinobi dünyasını büyük bir yıkımdan kurtaracağımı düşünmüştüm ama sonunda bu seçimimde de başarısız oldum. Ne değersiz bir hikaye.”

” Asla sözünden dönmemek, asla pes etmemek,Naruto, eğer bu senin Ninja tarzınsa o zaman senin ustan olarak,Ben mızmızlanıp duramam.Herkesin bildiği gibi, bir öğrenci Ninja Yolu’nu hocasından miras alır!Pes etmemek bu benim yapmam gereken gerçek seçimdi!Naruto, sen kehanetteki çocuksun artık eminim…Gerisini sana emanet ediyorum!Cesur Jiraiya’nın hikayesi şimdi daha iyi bi sona kavuştu…”

 

 

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.