GRIS v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

 GRIS v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile
Okunuyor GRIS v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

Aktüel 2020-04-02 14:01:24 GRIS v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

GRIS v1.0.0 FULL APK, bulgu, serüven ve öykü tabanlı oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DevolverDigital firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş meydana getiren oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içerisinde ilerlemek, kaybolmuş bir kızın öyküsünü devam ettirmektir. Ayrıntılı işlenmiş ortamlar, dinlendirici müzikler, keşfedilmeyi bekleyen antik bir dünya ve dahası sizleri bekliyor. GRIS v1.0.0 sürümünde hepimiz için indirilmeye sunulmuştur. Durmadan koşun, zıplayın engelleri aşın ve sona yaklaşın. Muhtelif bulmacalar – görevler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. GRIS Play Store’da 14.99TL’dir. STEAM üstünden mobil cihazlara geçiş meydana getiren oyunlardan birisidir.

Oyunumuzdan Sahneler

GRIS v1.0.0 FULL APK İNDİR – 47MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

GRIS v1.0.0 OBB DATA İNDİR – 517MB

YEDEK OBB DATA İNDİR

Kurulumu

GRIS v1.0.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.devolver.grispaid” ve Android/obb klasörüne atalım.

GRIS v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını mevzu içerisinden indirmeniz gerekiyor aksi biçimde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.