Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK Aktüel Hile

 Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK Aktüel Hile
Okunuyor Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-30 10:22:49 Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK hilesi

Gravity Rider Zero v1.40.0 KİLİTLER AÇIK APK, sıkıntılı parkurlarda ilerleme ve motosiklet sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Vivid Games SA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz sıkıntılı yollarda devamlı ileri doğru gitmek, kaza geçirmeden yüksek puanlara ulaşmaktır. Gravity Rider Zero içerisinde yaşanmış olan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki bütün araçların, kaplamaların kilidi aleni halde sunuyorum bu sayede keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bitiş çizgisine kolayca varabilirsiniz. Değişik modellerde araçlar, onlarca bölüm, aşılması zor tepeler ve dahası sizleri bekliyor. Gravity Rider Zero v1.40.0 sürümünde yeni yollar ve aracınız için özelleştirmeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gravity Rider Zero Play Store’da 18.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : oyun içerisinde tahsil modu bittikten sonrasında bütün çalgı ve kaplamaların kilidi açılacaktır.

Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK İNDİR – 54MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Gravity Rider Zero 1.40.0 hile apk : oyun içerisindeki bütün araçların, kaplamaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.