Gigabyte Üstün AIO'larını Piyasaya Sürüyor #donanimhaber

 Gigabyte Üstün AIO'larını Piyasaya Sürüyor
 #donanimhaber
Okunuyor Gigabyte Üstün AIO'larını Piyasaya Sürüyor #donanimhaber

Anakart ve monitör kartlarının önder üreticisi Gigabyte, en yüksek kaliteli CPU'ların üstün soğutulması için yeni AORUS Sıvı Soğutucu Serisini piyasaya sürdü. ATC800 Soğutucunun başarısının peşinden, AORUS, devamlı esneyen AORUS serisine ilk AIO soğutma çözümünü sunarak soğutma oyununu geliştirdi. 240/280/360 ve 3 radyatör boyutunda ve Intel 2066, 2011,1366,115x ve AMD TR4, AM4 soket CPU'ları için tam destekle sunulan AORUS Sıvı Soğutucuları birçok yapıya uygundur. Reel AORUS tarzında, AORUS Sıvı Soğutucuları, AORUS ENGINE ve RGB Fusion 2.0 ile özelleştirilebilen, çift bilyalı yataklı fanlar ve dairesel LCD ekranlı bir pompa başlığı şeklinde özelliklerle işlevselliği ve oyun estetiğini birleştiriyor.

Ultra Yüksek Soğutma Performansı

Oldukca çekirdekli işlemciler ve daha yüksek çekirdek sayımları, bu gün ve yaşlarındaki ileri teknoloji yapıların normlarıdır sadece daha yüksek saat hızları performansı yavaşlatan aşırı sıcaklık üretebilir. Bu, CPU Cooling'i her zamankinden daha mühim kılar, böylece AORUS Sıvı Soğutucuları, en yeni nesil CPU'ların ürettiği ısıyla başa çıkmak için hususi olarak tasarlanmıştır. Asetek Gen6 Pompa ve AORUS tasarımlı fanlar ile ultra bereketli ve sessiz soğutma elde eden fanlar yardımıyla, yeni AORUS Sıvı Soğutucuları ile soğutulmuş CPU'lar, ağır yükler altında bile akıcı bir halde çalışıyor. Ayrıca, bütün 3 radyatör boyutu, yüksek soğutma verimliliği için en iyi eşleşmeyi sağlamak için müsait fan bıçağı boyutları ile kontrol edilmiş ve donatılmıştır. Prime95 testi ve en çok RPM'de, AORUS Sıvı Soğutucuları, Intel i9 9900K CPU'ları bütün çekirdeklerde 5GHz + 'de çalıştırırken, piyasadaki öteki AIO soğutucularından% 7'ye kadar daha soğuk olarak kontrol etti.

AORUS Sıvı Soğutucuları, kovanlı rulman yapısı fanlarına kıyasla iki kat kullanım ömrüne haiz, üstün bereketlilik ve dayanıklılığa haiz çift bilyalı fanlı bir yapıya haizdir. Eşi olmayan fan bıçağı tasarımı, daha yüksek fan hızlarıyla ilişkili istenmeyen gürültüyü azaltır, fan etkinliği ve fan gürültüsü arasındaki en iyi dengeyi sağlar. Fan merkezi, sorunsuz tenvir efektleri için ARGB ile kaplı olduğu için fan çalışırken, RGB sisteminizi aydınlatır.

İlgili Aorus, Amiral Gemisi Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu – Aorus 17, i9 ve RTX ile Güçlendirildi

GIGABYTE Kanal Çözümleri Ürün Geliştirme Kısmı Direktörü Jackson Hsu, “ATC800 Soğutucumuzun bu senenin başlarında piyasaya sürülmesi övgüyle karşılandı ve AIO soğutma fanatikleri için bir soğutma çözümü izledik” dedi. “Fan ve pompa RPM kontrolü için evrensel tasavvur, yeni AIO soğutucularının bütün markaların anakartlarıyla çalışmasına izin veriyor.”

Her insanın Sevilmiş olduğu Seviyeye Müsait Oldukca Özelleştirilebilir

AORUS Sıvı Soğutucu tasarımının merkezinde, kullananların sistemlerini süslemeyi sevdikleri için kişiselleştirebilecekleri canlı, oyun estetiğine haiz stilize, dairesel LCD ekranlı pompa başlığıdır. LCD pompa başlığı, kullananların CPU model bilgilerini, alakalı fan performans verilerini ve hatta hususi sahneler ve metinleri görüntüleyebilmeleri için Meraklısı Modu, İşlev Modu, Hususi Mod ve Monitör Döndürücü dahil olmak suretiyle seçilebilecek dört benzersiz mod / enstruman ihtiva eder. Image Rotator ile, kullanıcılar kendi LCD görüntülerini müsait gördükleri en iyi biçimde döndürebilirler. Fanınızın soğutma performansıyla alakalı bütün mühim veriler erişilebilirdir ve kullananların görüntüleyebilmesi için bariz bir halde görüntülenir ve yoldan geçenler, pompa kapağı LCD'nin şık tasarımından etkilenir. Pompa başlığının dokulu alüminyum ekstrüzyon tasarımı, soğutucuya yalnızca şık bir manzara vermekle kalmaz, hem de oyun anakartlarını da güzel bir halde tamamlar.

AORUS ENGINE, kullananların LCD pompa başlıkları üstünde gösterecekleri CPU model ismi / saat hızları / temps / fan RPM / pompa RPM'lerini seçmelerine izin vererek her bir metrikin durumu üstünde tam denetim sağlar. Metin ve fotoğraf dosyaları LCD'de gösterilebilir ve AORUS ENGINE ile denetim edilebilir. Fanlar ve pompa dönemi, sessiz fan işleviyle beraber gelir ve yeni uygulamaya bakılırsa de ayarlanabilir. Ek olarak, denetim kullanıcıları sistemlerini devraldı, bu da kullananların RGB fonksiyonlarını etraf birimlerinde senkronize etmelerini elde eden RGB Fusion 2.0'a uzanıyor.Gönder


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.