Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

 Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile
Okunuyor Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-10 19:50:32 Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 FULL APK, idare, taktik ve futbol oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer ile yönetiminde bulunduğunuz ekibi en iyi halde yönetmek, kıymetli futbolcuları toplamak ve rakip takımların kalesine topları yollamaktır. Sıkıntılı maçlar, kulübünüze ilişik işler, teknik adamlar ve dahası sizleri bekliyor. Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılma olup, mart transferleri oyuna dahil edilmiştir. 60’dan fazla ligde yüzlerce futbol kulübü parmaklarınızın ucunda olacaktır. FMM 20 oyununda TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Manager 2020 Mobile Play Store’da 59.99TL’dir.

Oyunumuzdan Sahneler

UYARI : reel oyuncu isimlerinin bulunmuş olduğu tayfa dosyalarını indirmek ve kurulum hakkındaki informasyon almak için KURULUM KISMINI okuyunuz.

BİLGİLENDİRME : reel futbolcu isminde tayfa kayıt dosyalarını 4 değişik ligle hazırladım, aşağıdan indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

 

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

BİLGİLENDİRME : bu sürümde obb dosyası değişti, yine indirme şarttır.

FM 2020 Mobile v11.3.0 OBB DATA İNDİR – 753MB

Reel isminde tayfa dosyaları

Mart ayı için sunduğum kadro dosyalarında, para babası ve editör özellikleri de açıktır.

Kurulumu

Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.sega.soccer” ve Android/OBB klasörüne atalım.

Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Reel adların bulunmuş olduğu tayfa kayıt dosyalarını kullanabilmek için oyunu kurun ve bir defaya mahsus oyuna girin ve çıkın.

Üst kısımdan dilediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içerisinden çıkan) “fm_save1.dat” dosyasını kopyalayın.

Aygıt ana dizininde bulunan “DocumentsSports InteractiveFootball Manager 2020 Mobilenormalgames” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içerisine fm_save.dat dosyasını ilave edin, daha evvelde oynamışsanız fm_save1.dat içerisinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

Oyuna giriş yapın, Kayıtlı Oyunu Aç butona basın oluşturulan menüden androidoyunclub olanı seçip oyuna giriş yapın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

 

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANL

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.