European War 5 Empire v1.3.2 MOD APK – PARA / MADALYA HİLELİ Güncel Hile

 European War 5 Empire v1.3.2 MOD APK – PARA / MADALYA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor European War 5 Empire v1.3.2 MOD APK – PARA / MADALYA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-08-17 19:52:23 European War 5 Empire v1.3.2 MOD APK – PARA / MADALYA HİLELİ hilesi

European War 5 Empire v1.3.2 PARA  HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen EasyTech firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız komutanlar ve ordunuz ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, sınırlarınızı korumak – genişletmektir. European War 5 Empire içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm komutanların kilidini açabilir, yenilmez olup düşmanlarınıza korku salabilirsiniz. Farklı oyun modları, bitmek bilmeyen savaşlar, fethedilecek kaleler ve dahası sizleri bekliyor. European War 5 Empire v1.3.2 sürümünde yeni oyun senaryoları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. European War 5 Empire Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

European War 5 Empire v1.3.2 MOD APK İNDİR – 91MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

European War 5 Empire v1.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

European War 5 Empire 1.3.2 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.

European War 5 1.3.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.