Erdoğan damadını neden görevden almıyor ? İşte sebebi !

 Erdoğan damadını neden görevden almıyor ? İşte sebebi !
Okunuyor Erdoğan damadını neden görevden almıyor ? İşte sebebi !

Selamun aleyküm dostlar Erdoğan damadını neden görevden almıyor ? Erdoğana oy kaybettirdiği ve hem kendi hem partisinin imajını sarstığı halde görevde neden tutuyor ? Tüm bunların yanıtı bu makalemizde .

Erdoğan damadını neden görevden almıyor ?

Gerek seçimlerde gerek halk arasında görünen manzara net . Her gönülden vatandaş Erdoğan’ın damadını görevde tutmasını ‘Etik’ bulmuyor ! Peki hiç sebini düşündünüz mü ?
  • #1 FETÖ ŞÜPHESİ

SIZMALAROLABILIR

15 TEMMUZ Hain darbe girişiminde Erdoğan’ın yanında dostum dediği , yol arkadaşım dediği , yol ve makam verdiği kişilerin çoğu ona hainlik etti . Bir güven problemi var ve ülke ekonomisi birinin eline emanet edilmeli .Merkez bankasının bir önceki başkanınında ülke ekonomisine verdiği zarar ortada.Böyle bir durumda tanıdığı biri gelmeliydi ! 15 Temmuzda onla birlikte hedef olan biri !

[ads1]

#2 TÜRKİYENİN YENİ DÜNYA DÜZENİNDEKİ EKSEN KAYMASI

Türkiye’nin yüzünü batıdan ve sahte medeniyet anlayışından doğuya medeniyetin doğduğu eksene kaydırması  yeni ekonomik ilişkileri peşinde getirdi.Türkiye’deki ekonomistler , bu alanda kendini yetiştirmiş insanlar hep batı eksenli ekonomi üzerine uzman , doğudaki ekonomik kaynaklarla Erdoğan’la birlikte yol alarak defalarca birlikte ülke ülke gezerek yeni bir iş ağında iletişim kanalı olan Berat Albayrak şuanki ekonomik saldırılara alternatif bir kanal açarak adeta ülkenin nefes borusu olmuştur.$12 TL olma kehanetleri gün yüzündeyken hanidir dolar düşmeye başlamıştır ? Bir kılıf aramaya lüzüm yok ! Sebebi aşikar.Yeni dünya düzenindeki Yeni imPARAtor olabilmek için Erdoğan’ın iç seçimde bazı şeyleri göze alarak bu ilişkileri canla başla koruduğu gözlenmektedir.Tarihi ipek yolu için bu fedakarlıklar malesef şart .

[ads1]

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.