15 temmuz resimleri mesajları || 15 Temmuz Wallpaper

 15 temmuz resimleri mesajları  || 15 Temmuz Wallpaper
Okunuyor 15 temmuz resimleri mesajları || 15 Temmuz Wallpaper

Geçen sene gerçekleşen alçak darbe girişiminin ardından bir yıl geçti. Salı gününden itibaren 81 ilde çeşitli etkinlikler yapılmaya başladı. 15 Temmuz mesajları ve 15 Temmuz Wallpaper  ise en çok araştırılan konuların başında yer aldı. Bu önemli günü unutmamak ve hatırlatmak için en güzel resimli 15 Temmuz mesajlarını bu başlık altında okuyucularımız için derledik. 15 Temmuz sözleri mesajları ve yazıları ile bu önemli günün coşkusunu birlikte yaşayın. İşte 15 Temmuz resimleri…

15 Temmuz Wallpaper

 

15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

Darbe girişimine izim vermeyen Türk milleti hep var olsun. 15 Temmuz Şehitleri unutulmasın.

15 Temmuz’da evinde rahat oturmaktansa Ülkesi için ölmeyi tercih eden bir millettir Türkiye

 

15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

[ads1]

15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

 15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

[ads1] 15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri 15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

[ads1]

 15 Temmuz ile ilgili en güzel mesajları bu adreste! - İşte resimli 15 Temmuz mesajları ve sözleri

VATAN İçin Yaşayıp Öldünüz; Siz Toprağa Değil, Kalplere Gömüldünüz. 15 Temmuz Şehitlerini yad Ediyoruz.

Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez

Herkes gönIünü ferah tutsun, bir kurtuIuş savaşı daha kazandı bu millet 15 Temmuz’da

En büyük zaferimiz hiç düşmemek değiI, her düştüğümüzde kaIkabiImektir.

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!

“Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor.. Bir hilâl uğruna Ya Rabb ne güneşler batıyor…”

249 Şehit daha 249 çift göz daha kapandı hayata. 249 ananın daha hıçkırıkIarı karıştı toprağa. 249 baba daha ağIadı evIadına. Demokrasi şehitleri unutmayacak.

[ads1]

Başkomutan dedi: İnin meydana… Sahip çık Hakka, al bayrağa, aziz vatana. Milyonlar indi meydana, Türkün sesi titretti yeri göğü… Allah razı olsun bu vatan aşkı ile dolana… 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır. (Enfal Suresi) 15 Temmuzdaki o hain kalkışmayı UNUTMA, UNUTTURMA!

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

Bir Hilal uğruna ya Rab ne güneşler batıyor. Başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere bütün bu vatan için canını verenlere Allah rahmet eylesin.

Bu vatan çok ihanet ve hainler gördü ama bunun gibisini az gördü. Ama unuttukları Türk milleti hepsini tarihe gömdü. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

[ads1]

Bu aziz millet darbeye karşı canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırdı. 15 Temmuz Demokrasi nöbetimiz kutlu olsun.

Allah’a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik. 15 Temmuz Demokrasi nöbetiniz kutlu olsun.

“Sahipsiz vatanın batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.” Bütün vatan aşkı ile dolanların 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü kutlu olsun.

Besmele ile geldik Kelime-i Şahadet ile gideriz. Demokrasiye, milli iradeye darbe yapmaya kalkanlar darbeyi kendileri yemiştir. Türk milleti bunlara en büyük darbeyi vurmuştur. (Başbakan Binali Yıldırım)

Salalar ve kandiller o karanlık geceyi fazlasıyla aydınlattı. Yüreğim bomba ve silah sesleri ile kavrulsa da sala sesleri ile soğudu, feraha kavuştu. Şafak söktü, gün ışıdı. Gece güne kavuştu.

llah’ım sen milletimizi bayraksız, ezansız, vatansız bırakma. Hainlere bir an bile göz açtırma. Bu aziz millet uğruna, can verenlerin mekânı cennet olsun.

Bu yüce millet 15 Temmuzdaki hain saldırıyı hiçbir zaman unutmayacaktır. 15 Temmuz, aziz milletimizin Demokrasi ve Şehitleri Anma Bayramıdır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

Vatan aşkı, aşkların en yücesi ve ölümsüzüdür. Kahraman milletimizin Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

[ads1]

Bu vatana ihanet edenler, kesinlikle bir gün şamarını yer. Vatan uğruna canını veren şehitler; siz toprağa değil, aziz Türkün kalbine emanet edildiniz. Ruhunuz şad olsun.

Türk’e ihanet edenler, 15 Temmuz gecesi şehadete giden Alilere, Ömerlere, Ayşelere isimsiz kahramanlara bakın hele! Ne diyor, Allah’ın Aslanı Ali…

Bana ihanet, kahpelik edeni affederim. Ama vatana, millete ihanet edeni asla affetmem.

15 Temmuz gecesi destan yazan millet, dedi ki… Allah Kerimdir. Önce vatan, sonra vatan… Her karışı Şehitlerin kanı ile sulanan bu topraklarda Allah’ın izni ile hiçbir zaman bayrak inmez ezan susmaz.

Senin gibi yiğit kahramanlar oldukça Astsubay Ömer Halis Demir… Mevzu vatansa işimiz kolay… Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyiniz. Bilakis onlar diridirler. (Bakara Suresi)

SEO
15 Temmuz Wallpaper 15 Temmuz Wallpaper 15 Temmuz Wallpaper 15 Temmuz Wallpaper 15 Temmuz Wallpaper 15 Temmuz Wallpaper

Resimler ve mesajlar kaynak : Sabah Gazetesi

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.