Elon Musk: Tesla kamyoneti Kasım'a kadar itti #teknoloji

 Elon Musk: Tesla kamyoneti Kasım'a kadar itti
 #teknoloji
Okunuyor Elon Musk: Tesla kamyoneti Kasım'a kadar itti #teknoloji

Elon Musk'un “şimdiye kadar gördüğüm en havalı araba” olarak tanımladığı Tesla kamyoneti, şimdiye kadarki en erken Kasım ayında yapılan açıklamaya bakıyor. bir tweet Tesla CEO'sundan. Bilim kurgu esintili elektrikli kamyonetin bu yaz gelmesi bekleniyordu, ya da Ekim En geç, ünlü olarak iyimser Musk tarafından yapılan önceki ifadelere dayanarak.

2017'de Tesla Semi'nin açılışında gösterilen bir göstericinin erken konsept görüntüsünün ötesinde Mayıs ayında tweetlendi, Tesla kamyoneti hakkında çok az şey biliniyor. Misk, a. Recode Kara Swisher ile geçen sene söyleşi:

“Gerçekten fütüristik benzeri bir siberpunk“ Blade Runner ”kamyoneti gibi olacak. Harika olacak, muhteşem olacak. Bu kalp durur. Kalbimi durduruyor. Ah, harikaydı. ”

Musk daha sonra “Çok fazla titanyum olacak” dedi.

Musk zaten birisinin Tesla tutku projesini satın alıp almadığını umursamadığını söyledi, eğer satmazsa gelecekte daha geleneksel bir pikap yapacağını kabul etti.

Tesla kamyoneti, ne zaman fırlatılırsa sert bir rekabetle karşı karşıya kalacak. Ford bir süredir tamamen elektrikli F-150 ile takılıyor, “Ford zorlu” mantrasını duyururken Ford'un en çok satan pikaplarına ne kadar benzeyeceğine odaklanmayı seçti. Elektrikli F-150, 2021 gibi erken bir sürede bayilere varabilir. Daha fütüristik bir şey arayan alıcılar – ancak 2020'de mevcut – ABD merkezli otomotiv şirketi Rivian'dan 69.000 $ R1T'ye düşkün olabilir. Ford ayrıca, 2022 yılına kadar varabilecek orta büyüklükte bir e-alıcı üzerinde VW ile ortaklık kuruyor.

Beklerken, bir kaynak makinesinde usta iseniz ve kesinlikle bir Tesla kamyoneti olması gerekiyorsa, her zaman Simone Giertz Model 3 dönüşümü vardır. şimdi.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.