league of legends

Efsaneler Ligi Çoklu Doran Kılıcı Kadın Fortune ?! Başka Kim Çalışıyor?

Bayan Fortune

Çoklu Doran Kılıcı Miss Fortune

Eski Klepto yapısını kullanarak (rahatlık içerisinde 9,23 dinlenerek), oyuncular oyunun başlarında hâkim olmak için yamanın sonucunda çoklu Doran Blades kullanmaya başladılar. Genel hatlarıyla konuşursak, oyuncular satışta para kaybetmemek için birden fazla Doran Blade kurmaktan kaçınma eğilimindedir. Bununla beraber, Miss Fortune naturel olarak üç, dört, hatta beş Doran Blades kullanarak oyun ortasında daha çok kartopu yapmasına imkan elde eden şeritleme aşamasına hükmediyor.

Bu hakkaten gitmek için yol bu mu? O zaman, bu yapıyı öteki nişancılarda mı kullanmalıyız? Hadi gerçeklere dalalım.

Çoklu Doran Kılıcı Miss Fortune

Bu hakkaten gitmek için yol bu mu? O zaman, bu yapıyı öteki nişancılarda mı kullanmalıyız? Hadi gerçeklere dalalım.

Doran Blade Gold Bereketli midir?

Buna ödenek, yaygın AD öğeleri aşağıdaki altın verimliliklerine haizdir:

Doran Kılıcı Satarak Ne Kadar Kaybedilir?

Doran Blade, 450 bine mal oluyor ve 180 altın satıyor. Minion başına yaklaşık 20 altın, bu ortalama 13.5 minyon kaybı 270 altın kaybı için satılan Doran Kılıcı.

Yaklaşık olarak, oyunlar 2 ila 4 unsur tutan nişancılarla sonlanmış olur. Botlar dahil, bu Doran Blades bıçakları için 1 ila 3 yuva bırakıyor.

Doran Blade kötüye kullanımınızı hakkaten en üst düzeye çıkarmak ve beş Doran Blades ile maksimuma çıkarmak istiyorsanız, bu verilen herhangi bir oyunda toplam 540 ila 1.080 altın kaybı için 2 ila 4 Doran Blades satmanız demektir.

Müracaat için, bu 1.8 ila 3.6 öldürme yahut 27 ila 54 minyon değerinde altın kaybı demektir.

Şayet güvenli bir halde alabilirsiniz 2 ila 4 öldürme yahut 30 ila 55 minion Doran Blades'inizden daha fazlası, yapı buna kıymet.

Niçin Miss Fortune'da Çalışıyor?

Yukarıda, Doran Blade'in kâğıt üstünde iyi görünmüş olduğu kararına vardık … şayet spesifik şampiyon, etkinleştirmek için muayyen koşullar gerektiren yahut muayyen sinerjilerden yararlanan özellikler gerektirmedikçe.

Kadın Fortune'un +8 hasar, +80 sıhhat ve% + 3 can can sıkan Doran Blade'in sağlamasına odaklanmasına müsaade eden temel özelliklerini görelim.

Kadın Fortune'un Temel Özellikleri:

Potansiyel Alternatif Şampiyonlar

Potansiyel adaylar:

Yansız Adaylar:

Fena Adaylar:

Kontrol Edilecek Öteki ADC Olmayan Şampiyonlar

Aynı çizgiyi düşünerek Doran Blades'i istiflemenin daha ilkin olduğu şeklinde aynı kriterleri kullanarak müessir olabileceği başka bir şampiyon olabilir:

İşte şampiyon havuzlarına bakarak birkaç süratli beyin fırtınası fikri:

Her iki durumda da, herhangi bir şampiyona kurduğunuz Doran öğelerinin sayısını üçe sınırlamanızı tavsiye ederim, zira oyunun bitiminden ilkin birtakım eşyaları satmanız hemen hemen güvence edilemez.

Doran istiflemesinin başarıya ulaşmış olacağı şampiyonlar hakkında düşünceler? Aşağıya yorum yapın!


Source bağlantı

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: