Earn to Die 2 v1.4.24 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Earn to Die 2 v1.4.24 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Earn to Die 2 v1.4.24 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-07-08 20:13:54 Earn to Die 2 v1.4.24 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Earn to Die 2 v1.4.24 PARA HİLELİ APK, araba sürme, zombilere karşı mücadele ve zorlu yollarda ilerleme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Not Doppler stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz zorlu yollarda ilerlemek, zombileri ezmek ve petrol istasyonlarına varmaktır. Earn to Die 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arabalarınızı rahatça geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Farklı araçlar, silahlarınız, peşinizden koşan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Earn to Die 2 v1.4.24 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Earn to Die 2 Play Store’da 1.650.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunda istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, fiyatlar “0” sıfırdır.

Earn to Die 2 v1.4.24 MOD APK İNDİR – 74MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Earn to Die 2 v1.4.24 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Earn to Die 2 1.4.24 para hile apk : oyun içindeki geliştirmelerin fiyatı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.