Hileleri

Dragon Battle 11.01 Apk Mod latest #Aktüel Hile #mobil hile

Dragon Battle 11.01 Apk Mod son Simülasyon Android oyunudur

Son sürümü indir Ejderha savaşı apk mod İçin Android direkt bağlantılı

Ejderha savaşı android cihazlara bir zevk tadını çıkarabilirsiniz musluk cebi tarafınca meydana getirilen bir simülasyon android oyunudur!

Evde beslenen hayvan ejderhaları olan ve düşmanlara karşı savaşan Ejderha Savaşına hoşgeldiniz. Hayalinizdeki Dragons kadrosunu toplayın ve onları muharebeye götürün! Her Ejderhanın kendine has kabiliyetleri ve kişilikleri vardır, ekibinizi zekice seçin. Bu delicesine bağımlılık yaratan serüven oyununda toplan, yükselt ve yoluna git!

Ejderha savaşı apk mod

Ejderha savaşı apk mod

Ejderha savaşı apk mod

Ejderha savaşı apk mod

Ne var ne yok:

Geliştirilmiş Grafikler ve Oynanış.

Google Oyun

İndirmek İçin Reklama Tıklayıp
Mailinizi yoruma yazın.
Hile mailine gönderilecektir.

Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: