Diyanet ‘te Ne Od Var Ne Ocak ! Sayende Farkındayız İhsan Şenocak

 Diyanet ‘te Ne Od Var Ne Ocak ! Sayende Farkındayız İhsan Şenocak
Okunuyor Diyanet ‘te Ne Od Var Ne Ocak ! Sayende Farkındayız İhsan Şenocak

Diyanet te Ne Od Var Ne Ocak ! Diyanet yoksulluk ve perişanlık içindedir.Yoksulluğu bütçe değil hazinesi olması gereken islami değerleri, perişanlığı ise alimlere yaptığıdır.

Diyanette Ne Od Var Ne Ocak ! Sayende Farkındayız İhsan Şenocak

Bu Ülkenin Çocukları İhsan Hocaya Aşık değildir ! Hepimizin günahları var , hepimizin nefsi var bunlara uymayan şeyler söylemesi bizede bazen ağır gelmektedir.Ancak bu ülkenin evlatları, doğruya , gerçeğe , Hakka Aşıktır ! Bu yüzden İhsan hocanın daima arkasındadır.

İhsan Şenocak hakkında açığa alan diyanetin yazdığını paylaşarak başlıyayım.

https://www.diyanet.gov.tr/tr-TR/Kurumsal/Detay/10978/basin-aciklamasi

Hakkında yürütülen idari soruşturma kapsamında bir personelimizin soruşturmanın selameti açısından açığa alınması nedeniyle sosyal medyada ve bir takım basın yayın organlarında Başkanlığımıza yönelik hakarete ve tehdide varan yorumlar yapıldığı üzülerek müşahede edilmiştir.

Bu soruşturma nedeniyle toplumda büyük bir saygınlığı bulunan ve milletimizin göz bebeği olan güzide teşkilatımızın haksız ve mesnetsiz eleştirilerle yıpratılması asla kabul edilemez.

Yahu neyi soruşturuyorsunuz ortada bir cinayet mi var ? Herkezin ulu orta gördüğü bir konu hakkında , toplum vicdanına ters düşecek bir kararı nasıl olurda bu kadar kolay bir şekilde alabilirsiniz?

Bu karar neden alınmış olabilir ? Acı gerçekler !

  • Bu ülkede sayıca az ama sesi çok çıkan kesime yaranmak için alınmış olabilir.Kimsenin sosyal yaşamına bir dayatma yapan bir konuşma değildi.Kuranın meaili , kuranın anlattığını seslendirdiği için bir hoca suçlandı !
  • FETÖyü içerisinden temizleyemeyen , karar kontrol yapısını tamamen fetö kafası insanların ve reformist , yenilikçi sözde profların elinde tuttuğu (ehli sünnet hocalar müstesnadır) , cebinde bylock olmasada beyninde fetö kitaplarıyla iyice sempatizanı olan insanların, bu halkdan almaya çalıştığı öcün resmidir bu karar !

BU DİYANETİN İLK VUKUATI DEĞİL

Oflu Hoca (Yasin Gündoğdu) Cuma Vaazlarını biraz uzun tuttuğu için bir önceki diyanet başkanlığınca sürgün yemişti! Yönetim değişti kafa aynı !

Bu milleti bu halkı azarlayamazsın ey diyanet ! Sol basının yerden yere vurduğu bu insanı koruyan, sol basının havuz medyası dediği.Gerçekleri haykırdığı için halkın yüreğini kazanmış, basın ve yayın kuruluşlarına sırf bu kararı eleştirdiği için saldıran diyanet bizim değil , islamın değil, deizmin , faşizmin diyanetidir.Diyanet Türkiye Cumhuriyetinde hem sağa hem sola hitap etmekle uğraşmamalı , diyanet din ile uğraşmalı ve dini anlatmalı apacık şekilde !

İHSAN HOCAYA NASIL DESTEK ÇIKABİLİRİZ?

https://www.change.org/p/ihsan-şenocak-hoca-görevine-iade?source_location=discover_feed

Yukarıdaki Linkten göreve iadesi için imza atabilirsiniz ! Şuan 75 bin imza toplandı daha fazla neden olmasın ?

Bulunduğunuz sosyal medya platformlarında sizde bir kaç kelam edebilirsiniz.

Allaha emanet…

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.