Hileleri

Citytopia™ 2.4.1 Apk Mod latest #Aktüel Hile #mobil hile

Citytopia ™ 2.4.1 Tatbik Modu son Simülasyon Android oyunudur

Son sürümü indir Citytopia ™ Apk Mod İçin Android direkt bağlantılı

Citytopia ™, Atari, Inc. tarafınca meydana getirilen ve android cihazlarınıza bir zevk yükleyebileceğiniz bir Simülasyon android oyunudur!

Rollercoaster Tycoon® Touch ™ 'ın yapımcılarından yeni kent kralı bina oyunu Citytopia ™' daki en nefes kesecek şehri tasarla, inşa et ve işlet!

TEMEL ÖZELLİKLER:

• En ŞAŞIRTICI Şehri İnşa Et: Konuttan ticari alana, endüstriyel parklardan güzel parklara kadar birçok değişik bina çeşidini keşfet ve yerleştir. Eklenen her bina, siluetinizi geliştirir, daha çok yurttaş çeker ve ekonominizi büyütmenize destek sağlar.

• BÜYÜK Bir Oyun Alanı: Bütün mahallelerin aşamalı olarak kilidini açın, daha çok mülk satın alın ve şehrinizi mütevazi bir köyden esneyen bir Citytopia'ya genişletin. Kasaba devleti ile alakalı düşüncelerini açıklamaktan çekinmeyen vatandaşlarınızı doygunluk edin.

• ZORLAMA Görevlerine Başla: Daha süratli düzen atlamak için devamlı değişen vazife setini tamamla. İlerleme halinde büyük artışlar kazandıran nakliye görevlerine idame etmek için kamyon ve otobüs filonuzu stoklayın.

• GENİŞ Kartların Toplanması: Her gün yeni binalar, dekorasyonlar, araçlar ve daha fazlasını bulmak için parasız paketler açın. Yeni yaratımların kilidini açmak için kartlar bulun ve mevcut altyapının güçlendirilmesi için bu tarz şeyleri yükseltin. Yüksek gökdelenler ve sıfır emisyonlu araçlar benzer biçimde nefes kesecek istatistiklere haiz ender ve epik kartları keşfedin.

Citytopia ile alakalı son olarak haberleri Feysbuk ve Twitter'da takip et!
br> br>
İyi eğlenceler!

Citytopia ™ Apk Mod

Citytopia ™ Apk Mod

Citytopia ™ Apk Mod

Citytopia ™ Apk Mod

Ne var ne yok:

– YENİ Günlük Ödüller: Her gün giriş yapmak için bir armağan alın: Madeni Para, Nakit, hatta Kartlar! Günlük ödüllerinizi kalıcı olarak çoğaltmak ve yükseltmek için üst üste 7 gün içerisinde check-in yapın! – YENİ Süslemeler Sıcaklık Haritası: Süslemelerinizin yerleşimini görselleştirin ve optimize edin, böylece bonuslarından en iyi biçimde yararlanabilirsiniz. – YENİ Binaları Yine Adlandır: Oyundaki bütün yapılara hususi bir ad verilebilir. Bir bina seçin ve değiştirebilmek için adının tarafındaki kalem ve kağıt simgesine tıklayın.

Google Oyun

İndirmek İçin Reklama Tıklayıp
Mailinizi yoruma yazın.
Hile mailine gönderilecektir.

Haberin Kaynak Linki

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: